نیروی هوایی هند ممکن است اجاره هوایی سوختگیری از تانکر کرافت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نیروی هوایی هند (IAF) در نظر دارد برای اولین بار اجاره هوایی تانکر سوختگیری هواپیما به گسترش رسیدن به آن جت های جنگنده به جای خرید مستقیم در مقابل افت قبلی تلاش های شکست خورده برای خرید تانکر دو افسر آشنا با این حرکت گفت: به شرط ناشناس ماندن.

درب به اجاره تجهیزات نظامی باز شد برای اولین بار در هفته گذشته با دولت رونمایی یک پیش نویس سیاست در آغوش کسب اجازه می دهد که نیروهای مسلح به در برای اجاره قابلیت به کاهش در هزینه های مرتبط با خرید سلاح و سیستم های.

“جنگنده ها ساخته شده است که دو تلاش برای خرید تانکر در طول دهه گذشته-و-نیم است. در هر دو موارد ما نزدیک به امضای قرارداد اما همه چیز را از طریق کاهش به دلیل بالا بودن هزینه دستیابی به. اجاره یک گزینه خوب برای پر کردن قابلیت شکاف” گفت: یکی از افسران ذکر شده در بالا.

جنگنده ها به اجرا در ناوگان six-منبع Ilyushin-78 تانکر که گرفتار مشکلات تعمیر و نگهداری و نیروی فوریت نیاز به حداقل شش ،

“ما در حال تهیه الزامات مورد نیاز به صورت پیشنهادی اجاره تانکر به افزایش ما در پرواز سوختگیری قابلیت های. ما به دنبال در جنبه های مانند این که آیا ما باید برای انتخاب یک مرطوب [موجر را فراهم می کند خدمه و نگهداری] خشک یا اجاره نامه. لیزینگ خواهد بود یک گزینه بهتر به ما بودجه تحت فشار است” گفت: یک افسر دوم.

اجاره معرفی شده است در پیش نویس دفاع روش های خرید (DPP)-2020 به عنوان یک بخش جدید برای کسب در علاوه بر این به موجود ‘خرید’ و ‘را’ دسته ها به منظور جایگزین بزرگ سرمایه اولیه outlays با دوره اجاره پرداخت.

لیزینگ مجاز است در دو دسته—که در آن موجر است و یک نهاد و صاحب دارایی و که در آن موجر جهانی نهاد. ارائه لیزینگ در پیش نویس DPP حاکم تجهیزات نظامی است که مستقر در طول جنگ—حمل و نقل ناوگان مربیان و شبیه سازی است.

“تانکر به یک نیروی چند برابر و جنگنده ها شده و فشار بیشتر القایی برای 15 سال گذشته. سرمایه گذاری شده است و هنوز هم این مسئله است. اجاره یک گزینه خوب است. آن را ذخیره ساعت پرواز این جنگنده ها متعلق به هوایی تانکر سوختگیری هواپیما برای جنگ با اجاره آنهایی که انجام می دهند بسیار قابل توجهی وظیفه آموزش و طولانی کشتی برای تمرین در خارج از کشور گفت:” هوا معاون مارشال (بازنشسته) Manmohan بهادر اضافی مدیر کل مرکز نیروی هوایی مطالعات.

با توجه به یک ماه اوت سال 2017 حسابرسی و حسابرس کل هند گزارش سرویس مورد نظر از Il-78 ناوگان شده اند باید 70 درصد توسط جنگنده های نیروی خود استانداردهای اما آن ایستاده بود در 49 درصد در طول 2010-16—به سختی نیمی از هواپیماها در دسترس بود برای ماموریت در هر زمان داده شده در این دوره است.

آمریکا (بوئینگ KC-46A) روسیه (Il-78) و اروپا (A330 MRTT) پیمانکاران نظامی انتظار داشتند که نیروی هوایی اسرائیل به شناور جهانی مناقصه برای بیشتر تانکرهای. صنایع هوا و فضا اسرائیل’ Bedek حمل و نقل هوایی گروه نیز به دنبال شرکت در مسابقه با آن Boeing 767-200 چند ماموریت تانکر حمل و نقل—تبدیل بوئینگ هواپیما توسط Bedek حمل و نقل هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>