هند هنوز برای تصمیم گیری در موضوع تعامل با طالبان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند در پاسخ با احتیاط به ما فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد پیشنهاد که دهلی نو باید به طور مستقیم درگیر با طالبان افراد آشنا با تحولات نشان داد در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که تصمیم گیری در این زمینه نشده است ساخته شده است.

در طول سفر خود به دهلی نو در هفته گذشته خلیل زاد نماینده ویژه برای افغانستان آشتی به نام برای هند به تعامل با طالبان و به طور مستقیم به بحث در مورد آن نگرانی های مربوط به تروریسم است. در رسانه ها مصاحبه کرد و گفت که آمریکا می خواهد هند را در یک نقش فعال در روند صلح افغانستان.

“ما خودمان دیدگاه درباره افغانستان و سنتی ما و روابط همسایگی با مردم افغانستان ادامه خواهد داد به راهنمای ما افغانستان سیاست” یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

مردم نشان داد که هند هنوز برای تصمیم گیری در این مسئله بسیار مهم است که آیا برای تعامل با طالبان است.

برای سال ها در این کشور باقی ماند به دور از هر گونه حرکت برای تعامل با طالبان به طور مستقیم یا غیر مستقیم عمدتا به دلیل نگرانی های مربوط به این گروه تروریستی را از لینک های نزدیک به ارتش پاکستان استقرار.

نزدیک ترین هندوستان آمده است که در همان جدول به عنوان طالبان بود که دهلی نو فرستاده دو سفرای سابق به عنوان “غیر رسمی” نمایندگان به نشست مسکو قالب ساز در روسیه در ماه نوامبر سال 2018 است.

در طول جلسات خود با خلیل زاد در هفته گذشته در امور خارجی وزیر S Jaishankar و مشاور امنیت ملی agnew منتقل هند قوی نگرانی ها در مورد افزایش خشونت تروریستی در افغانستان و به نام برای ریشه کن کردن ترور پناهگاه در پاکستان برای تأمین صلح و ثبات در کشور جنگ زده.

“هند است عمیقا در قیام خشونت و پشتیبانی از تماس فوری آتش بس و [این] نیاز به کمک به مردم افغانستان در برخورد با [] بیماری همه گیر کوروناویروس” در امور خارجی وزارت در بیانیه ای گفت در خلیل زاد را در جلسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>