هند می خواهد Covid-19 منبع جستوجو کرد و در پی ‘بی طرفی’ بررسی که پاسخ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هند حمایت کرده است تماس برای شناسایی چگونه Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 بود منتقله از حیوانات به انسان و انجام یک ‘بی طرفی’ ارزیابی سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به این گیر با توجه به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی برای این که سالانه دیدار آغاز فردا.

دهلی نو تصمیم به ثبت نام در فشار برای پرس و جو به رهبری اتحادیه اروپا و استرالیا اولین بار است که هند به طور رسمی بیان موضع خود در Covid-19 شیوع بیماری که تشخیص داده شد در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این بیماری در گذشته تعداد کشته و بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان و ویران اقتصاد جهانی است.

اما نخست وزیر مودی را نشان می دهد دهلی نو را ایستاده در اجلاس G20 در مارس جایی که او مورد حمایت است که اصلاحات و با اشاره به نیاز به شفافیت و پاسخگویی است.

چین است که متهم به پنهان کردن اطلاعات در مورد این ویروس در روزهای اولیه وقوع بود بعد رقابت که کشنده Sars-CoV-2 پاتوژن شناسایی در خاک خود می تواند سرچشمه گرفته و فقط در مورد هر نقطه. چینی مقامات وزارت امور خارجه و حتی به اشتراک گذاشته شده تئوری های توطئه متهم کرده که ارتش ایالات متحده از شروع شیوع کروناویروس.

سازمان بهداشت جهانی و مدیر کل آن Tedros Adhanom Ghebreyesus از سوی دیگر باید متهم شده است که همراه با چین تا ویروس رسیده به اندازه کافی در کشور و سرعت در حال گسترش. Ghebreyesus سابق Ethopian وزیر انتخاب شد با پشتیبانی از چین در سال 2017. اتهامات – او آنها را تکذیب کرد – نیز منجر جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل متحد در جهانی سلامت بدن است.

دیپلمات ها در ژنو که در آن این که ستاد مرکزی واقع شده است گفت: Hindustan Times که پیش نویس قطعنامه – پشتیبانی 62 کشور جهان از جمله بنگلادش کانادا, روسیه, اندونزی, آفریقای جنوبی, ترکیه, انگلستان و ژاپن – بود و تلاش را در مورد شفافیت و پاسخگویی برای گسترش این بیماری شده است که به طور گسترده ای اذعان به بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

برای مطمئن شود, پیش نویس قطعنامه اشاره نمی کند چین و یا آن شهر ووهان.

آن را می پرسد که مدیر کل به کار با سازمان جهانی برای سلامت حیوانات برای انجام “علمی و مشارکتی در زمینه ماموریت” و “شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی از جمله ممکن است نقش میانی میزبان”.

همچنین بخوانید: چین باید پاک در Covid-19| نظر

هفت صفحه پیش نویس قطعنامه ای دیده می شود Hindustan Times همچنین پیشنهاد بپرسید که رئیس برای شروع “در اولین لحظه مناسب” گام به گام “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” به بررسی تجربه به دست آمده و درس های آموخته شده از این که هماهنگ بین المللی سلامت, پاسخ به Covid-19.

این سند می گوید باید شامل ارزیابی اثربخشی مکانیزم های که در اختیار و “اقدامات که خود جدول زمانی مربوط به COVID-19 همه گیر”.

همچنین بخوانید: اوایل Covid مستند در چین می تواند به کاهش موارد: مطالعه

این پیش نویس همچنین می پرسد کشور به ارائه که “به موقع و دقیق و به اندازه کافی دقیق بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به COVID-19 pandemic به عنوان مورد نیاز توسط سازمان بین المللی بهداشت, قوانین و مقررات.

آن است که روشن نیست اگر و چگونه پیش نویس قطعنامه خواهد بود مورد بحث در این نشست مجازی پس از این که رهبری تصمیم گرفتند برای کوتاه را در دستور کار خود یک حرکت است که دیده شده است به عنوان تلاش برای خاموش کردن منتقدان.

مرحله نهایی مسابقات در روز دوشنبه که در آن کشورها را فشار برای پیش نویس قطعنامه ای به کار گرفته می شود تا حد زیادی دیده می شود به هدف چین است که مورد موشکافی بیش از همه گیر است که ویران اقتصاد جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>