Mayank Agarwal بالاخره فرم برای اولین بار در نیوزیلند و آن را نمی تواند در یک زمان مناسب تر برای هند است. پس از اخراج برای 1 در نوبت اول راست دست بود و در بهترین حالت در دوم حفاری و نگاه بی عیب و نقص در نوبت 81 زمانی که او بازنشسته شد. پس با الهام از عملکرد هندی پیسرز ضربه پا تا در روز 3 به عنوان بازی به پایان رسید در یک قرعه کشی.

“این یک بازی خوب, آن را خوب است که ما یک عمل سه روز بازی جلوتر از سری آزمون. نمره اجرا می شود مهم است, در نوبت اول جدا سخت بود و من زود است. اما خوب بود که من فرصت دیگری در دوم نوبت” Mayank گفت: بعد از بازی.

همچنین بخوانید: Mayank می درخشد شلوار می یابد فرم به عنوان هند قرعه کشی گرم تا بازی

“آن شده است کمی متفاوت من را به ثمر رساند 81 در دوم نوبت و من می خواهم به نگاهی است که اعتماد به نفس به سری تست. پنبه حلاجی شده مربی Vikram Rathour و من صحبت در مورد مناطقی است که من نیاز به گرفتن بهتر در. من خوشحال هستم که هر چه من در حال آمدن است خوب در حال حاضر” او در ادامه اضافه شده است.

Prithvi شاو که به همراه Mayank در بالای سفارش شده نگاه امیدوار کننده در تمام نوبت تا کنون اما موفق به ضربه و یک امتیاز بزرگ است. او هنوز هم ممکن است با سر اشاره جلوتر از Shubman گیل در این آزمون برای اولین بار و به عنوان در هر Mayank او سهام یک درک خوب با جوان بمبئی رودخانه.

این که آیا آن است که من او را به گفتن چیزی و یا اینکه آیا آن است که او را به من بگویید هر چیزی. این تیم فرهنگ فراتر از ارشد و میانی و تعدادی از مسابقات ما را بازی کرده اند. این همه در مورد ارتباطات بیرون رفتن وجود دارد, کمک به یکدیگر پیدا کردن راه هایی برای موفقیت” او گفت:.

هند را در نیوزیلند در آزمون برای اولین بار در, Wellington, شروع ماه فوریه 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de