هند مشاهده شده است فوق العاده و مولد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 2:05:30 pm

India visit has been unforgettable, extraordinary and productive: Donald Trump صحبت کردن در مورد چالش های تروریسم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما توافق کردیم به همکاری در مقابله با رادیکال اسلامی تروریسم است.” (ANI)

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حل برای مبارزه با تروریسم در طول مذاکرات دو جانبه روز سه شنبه در سرمایه های ملی. صدور یک بیانیه مشترک پس از دیدار خود را در حیدرآباد بهون مودی گفت: “ما(هند و ایالات متحده آمریکا) حل و فصل شود تا تلاش برای ایجاد کسانی که به حمایت از تروریسم مسئول است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار روز 2 زندگی می کنند به روز رسانی

نخست وزیر اظهار داشت که دو کشور تصمیم گرفته اند که هند و آمریکا-روابط جامع مشارکت جهانی سطح. هر دو کشور نیز امضا سه تفاهم نامه از جمله در بخش انرژی است. “امروز ما در مورد هر جنبه ای مهم از ما-هند همکاری می شود آن را دفاع و امنیت انرژی همکاری استراتژیک تجارت و یا مردم را به مردم خبر داد. تقویت در دفاع روابط میان هند و ایالات متحده از جنبه های مهم همکاری ما” گفت: مودی

“ما تجارت وزرا داشته اند مثبت مذاکرات در تجارت است. هر دوی ما تصمیم گرفته اند که تیم ما باید به شکل قانونی به این تجارت کرد. ما همچنین توافق کردند برای باز کردن مذاکرات در یک معامله تجاری” اضافه شده نخست وزیر.

ضمن تشکر از مودی و مردم هند به صورت استثنایی “سخاوت” تهمت گفت: بازدید شده است “فراموش نشدنی فوق العاده و پربار است.” ما نهایی دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد دلار” اعلام کرد: تهمت و اضافه کرد که “تمرکز بر داشتن جامع معامله تجارت” در طول مذاکرات دو جانبه. “ما در مورد فن آوری مخابراتی 5G وضعیت در اقیانوس هند و آرام گفت:” رئیس جمهور ایالات متحده.

صحبت کردن در مورد چالش های تروریسم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما توافق کردیم به همکاری در مقابله با رادیکال اسلامی تروریسم است.”

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا شد یک مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan. رئیس جمهور رام نات Kovind و نخست وزیر مودی استقبال تهمت و بانوی اول Melania Trump در Rashtrapati Bhavan. رئیس جمهور ایالات متحده همچنین دریافت tri-خدمات گارد افتخار در کاخ ریاست جمهوری.

این Trumps که همچنین پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در یادبود Rajghat اینجا وارد در احمدآباد حدود ظهر روز دوشنبه برای اولین بار پا را 36 ساعته هند مراجعه کنید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>