با کمتر از 10 روز مانده به سفر رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هند مقامات دو کشور هستند و در عین حال به حل و فصل اختلافات در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و مرغ و لبنیات ضروری برای یک پیمان تجارت, منابع گفت.

آنها گفتند: این قرارداد بین هند و آمریکا باید متقابلا سودمند و آن را باید نه سازش هند علاقه.

اگر چه در حال حاضر بین مقامات دو کشور وجود ندارد وضوح اگر یک پیمان تجارت امضا خواهد شد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن از ظهر امروز در آغاز فوریه 24.

این منابع گفت: هند به وضوح اعلام کرد که لبنیات و محصولات لبنی نباید مشتق شده از حیوانات هستند که تغذیه ارگان های داخلی بدن و خون و غذا و یا بافت ruminant مبدا به عنوان آن خواهد صدمه دیده است احساسات در جامعه بزرگ است.

بیشتر آنها گفت که پس از خروج از صادرات مشوق های آمریکا تحت آن Generalized System of Preferences (GSP) برنامه هند برای صادرات این محصولات به آمریکا باید ثبت رشد از حدود 11 درصد در ماه دسامبر.

تحت GSP هند شد صادرات 1,900 موارد از بخش ها مانند مواد شیمیایی و مهندسی. آن را نورد توسط آمریکا در سال گذشته است.

در همین حال انتظار می رود در سفر با ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer این ماه جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار به بحث در مورد بسته تجارت با هند بعید است که یک مقام رسمی گفت.

“Lighthizer قرار بود برای برگزاری مذاکره با وزارت بازرگانی تیم اما همانطور که در حال حاضر او در حال آمدن است” این مقام گفت.

بازدید از USTR فرض اهمیت به هند و آمریکا درگیر در مذاکرات برای محدود معامله تجارت.

دو کشور در حال مذاکره یک معامله بسته به آهن از مسائل خاص و ترویج دو راه تجارت است.

هند خواستار معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم محصولات سرگیری صادرات مزایای خاص داخلی محصولات خود را تحت GSP و بیشتر دسترسی به بازار برای محصولات خود را از بخش هایی مانند کشاورزی, خودرو, قطعات خودرو و مهندسی.

از سوی دیگر آمریکا می خواهد بیشتر دسترسی به بازار برای خود مزرعه و تولید محصولات لبنی موارد پزشکی و دستگاه های اطلاعات محلی سازی جدا از کاهش واردات در برخی از فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات. آمریکا نیز نگرانی خود را بالا کسری تجاری با هند است.

در 2018-19 هند-صادرات به ایالات متحده بود و در USD 52.4 میلیارد دلار رسید در حالی که واردات بودند تومان 35.5 میلیارد دلار است. کسری تجاری نیز با کاهش از دلار 21.3 میلیارد دلار در 2017-18 به دلار 16.9 میلیارد دلار در 2018-19.

هند دریافت سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش دلار 3.13 میلیارد از ما در 2018-19 بالاتر از 2 میلیارد تومان در 2017-18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im