هند ما را به جوهر پیمان برای سوخت پاک به مناطق دور افتاده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید را ببینید امضای یک توافقنامه میان هند نفت شرکت (IOC) و به ما انرژی شرکت های اکسون موبیل و نمودار صنایع به منظور تسهیل در دولت نارندرا را طرح بلند پروازانه برای تامین سوخت پاک به مناطق دور افتاده و بدون خطوط لوله افراد آشنا با این طرح گفت: در روز جمعه.

دو طرف انتظار می رود به ثبت نام در حداقل پنج موافقت نامه در زمینه اعم از انرژی هسته ای به امنیت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دو روز بازدید از ابتدا در فوریه 24. آنها همچنین انتظار می رود به جوهر برخی از دفاع معاملات از جمله $2.6 میلیارد دلار قرارداد برای 24 MH-60R Seahawk هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند.

این توافق نامه بین شرکت های انرژی است که با هدف بهبود عرضه گاز به آستان در مناطقی که خط لوله زیرساخت در حال حاضر توسعه یافته افراد ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“تا آن زمان که خط لوله گاز و شبکه توسعه حمل و نقل گاز در ظروف یک جایگزین کارآمد. شرکت های آمریکایی مانند اکسون موبیل و نمودار تخصص در حمل و نقل گاز در ظروف” گفت: یکی از مردم است.

“این توافق به ما اجازه می دهد شیر به آمریکا تخصص و تسهیل تمیز و کارآمد دسترسی به گاز در مناطق هنوز متصل به شبکه خط لوله” این فرد اضافه شده است.

شخص دوم گفت: کمیته بین المللی المپیک است که انتظار می رود به operationalise دو یاداشت تفاهم (م) با ExxonMobile و نمودار و به دست آوردن از تخصص فنی خود را در حمل و نقل گاز طبیعی مایع (LNG) توسط جاده به پیاده سازی دولت “LNG در آستان” طرح. LNG کوتاه برای گاز مایع گاز طبیعی است.

به “LNG در آستان” طرح شامل ساخت LNG در دسترس را به مشتریان در مناطق متصل به خط لوله گاز زیرساخت های اجرایی کمیته بین المللی المپیک گفت.

این طرح بر اساس بسیار تخصصی فن آوری برای حمل و نقل گاز از طریق یک برودتی سیستم ذخیره گاز در یک برودتی برگزاری مخزن در محل مورد نظر و سپس regasify آن بر روی سایت با استفاده از vaporisers به طوری که آن را می توان به عنوان سوخت.

“کل عملیات در حال پنهان حذف امکان جعل و تزویر و pilferage” اجرایی گفت: درخواست نمی شود به نام.

کمیته بین المللی المپیک به امضا تفاهم نامه با انرژی جهانی غول پیکر, وابسته به اکسون موبیل هند LNG محدود در ماه اکتبر گذشته برای کشف فرصت های مقرون به صرفه حمل و نقل گاز به مناطق دور افتاده و نه متصل به شبکه خط لوله.

در مارس 2019, کمیته بین المللی المپیک نیز آهی کشید یک تفاهمنامه با نمودار صنایع متنوع تولید کننده جهانی بسیار مهندسی و تجهیزات صنعتی گاز و انرژی به منظور ترویج و توسعه LNG در بازار هند است.

هند نیز به دنبال همکاری با آمریکا در بخش انرژی و نفت افزایش و خرید گاز به عنوان وسیله ای برای کاهش کسری تجاری و اطمینان از متعادل تجارت است. این حرکت نیز در خط با دهلی نو قصد دارد برای تنوع بخشیدن به منابع انرژی و کاهش بیش از وابستگی به فرار غرب, منطقه.

بیش از چند سال گذشته در آمریکا تبدیل شده است هند ششم بزرگترین منبع نفت خام و هند نیز چهارمین مشتری برای ما میآید. در فوریه 2019, کمیته بین المللی المپیک از اردوی مدت قرارداد نفت خام ایالات متحده-واردات – اولین جمله معاملات با هر هندی بخش عمومی واحد. مجموع ارزش نفت خام و واردات LNG از ما در حال حاضر حدود 6.7 میلیارد دلار است.

“این است که آمریکا به عنوان یک شریک کلیدی برای هند در انرژی. هند یک بازار مهم برای ما صادرات و آمریکا به منابع انرژی در حال کمک به تامین امنیت انرژی و تنوع مورد نیاز برای رشد اقتصادی هند و روزافزون تقاضای انرژی گفت:” اول شخص ذکر شده در بالا.

در کنفرانس ملی فرصت های در حال ظهور در بخش گاز طبیعی برگزار شد در دهلی نو در ژانویه 23, وزیر نفت Dharmendra Pradhan گفت: هند خواهد بحث در دراز مدت LNG معاملات با آمریکا در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. او گفت: بخشی از هند استراتژی برای ترویج گاز مبتنی بر اقتصاد است که می تواند به جذب سرمایه گذاری در مورد Rs 4 لاخ کرور در پنج سال آینده.

هند انرژی اولیه مخلوط شامل یک 6.2 درصد سهم گاز در حالی که متوسط جهانی 24 درصد است. هند قصد دارد برای افزایش سهم گاز به 15 درصد تا سال 2030. هند و آمریکا گاز طبیعی نیروی کار ایجاد شد و در سال 2018 به افزایش سهم گاز در هند ترکیب انرژی.

در سال 2018 دو طرف نهایی همکاری برای پیشبرد انرژی پاک-استقرار (PACE-D) برنامه برای سرعت بخشیدن به استفاده از انرژی های تجدید پذیر (RE) فن آوری در هند از طریق کمک های فنی. “انعطاف پذیر منابع ابتکار” در ایالات متحده-هند انرژی پاک سرمایه گذاری نیروی کار نیز راه اندازی شد در ماه اکتبر گذشته برای پیشبرد بالا تاثیر زمینه همکاری برای بهبود هند امنیت انرژی و کیفیت هوا.

سابق گیل هند رئیس UD Chobey گفت: “شکی وجود ندارد هند گاز-کمبود در بازار وجود دارد و بزرگ است تقاضا برای سوخت پاک. اما موفقیت هر طرح [مانند LNG در آستان] بستگی به قیمت برای مصرف کننده است که قیمت داخلی گاز سوز نوک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>