هند نگاه ما به سرعت در مسیر نتیجه گیری از “فاز یک” تجارت معامله

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند و آمریکا توافق کردند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده روی سریع نتیجه گیری از متن حقوقی برای “فاز یک” یک قرارداد تجاری است که منجر به بزرگتر تجارت دو جانبه توافق افراد آشنا با تحولات روز پنجشنبه گفت.

دو طرف تا به حال شده است قادر به پل تفاوت به آمده تا با یک به طور گسترده ای پیش بینی شده محدود بسته تجارت پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید در فوریه 24-25. در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه تهمت برگزار شده بود از امید برای معامله تجارت در پایان سال است.

افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: یک مقدار عادلانه از زمان و در طول مذاکرات با نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور تهمت شده است اختصاص داده شده به مسائل تجاری و دو طرف به توافق برای توقف درک کرده و تا کنون در جریان مذاکرات است.

“ما به شکل قانونی به درک در یک عنوان است که در آن اساس است و آمده تا با متن حقوقی به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” گفت: یک فرد که گفت هیچ بازه زمانی تعیین شده برای هر “فاز یک” معامله و یا نهایی و بزرگتر قرارداد.

مردم نیز گفت: وجود برخی محدودیت های قانونی در آمریکا طرف است که باید حل و فصل توسط کنگره است.

“ما به دنبال نتیجه گیری زود هنگام از فاز یک و پس از آن بزرگتر تجارت دو جانبه ایران” گفت: این فرد ذکر شده در بالا.

رویکرد اتخاذ شده توسط هند و آمریکا است و شبیه به یکی گرفته شده توسط واشنگتن و پکن برای مقابله با تجارت خود تفاوت.

ماه گذشته آمریکا و چین امضا فاز یک معامله به موجب آن واشنگتن کاهش برخی تعرفه بر کالاهای چینی در ازای پکن تعهد به خرید بیشتر آمریکایی مزرعه انرژی و تولید کالا و شکایت در مورد مالکیت معنوی و شیوه های.

مردم اشاره کرد که ارزش هند-تجارت ایالات متحده انتظار می رود به رشد از $114 میلیارد دلار در طول 2016-17 به حدود 160 میلیارد دلار در 2020-21 در حالی که کسری بودجه تا به حال کاهش یافته است 19 درصد از 30 میلیارد دلار به حدود 24 میلیارد دلار.

بیشترین افزایش قابل توجه آنها اشاره شده بود در هند انرژی خرید از ما که تا به حال افزایش یافته است و از رقم 4.7 میلیارد دلار در 2017-18 به $7.1 میلیارد دلار در 2019-20.

دو طرف همچنین در مورد یک totalisation توافق است که اجازه می دهد هند و حرفه ای در ایالات متحده به بازگرداندن مبالغ کسر شده از حقوق خود را به عنوان کمک های امنیت اجتماعی مردم گفت. تحت قوانین موجود چنین سهم در یک قفل در دوره 40 چهارم یا یک دهه و اگر حرفه ای بازگشت به هند قبل از تکمیل یک دهه آنها قادر به دسترسی به این وجوه است.

پیشنهاد توافق نیاز به برخی از تغییرات در ما قوانین و مقررات از جمله مقررات مربوط به پوشش تامین اجتماعی در کشور از متخصصان و نیاز متقابل ترتیبات برای شهروندان ایالات متحده در این کشور.

کل مبلغ درگیر در این موضوع است که حدود 12 میلیارد و مردم گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>