هند, آمریکا برگزاری مذاکرات دو جانبه نگاه به جلو به 2+2 وزرا گفت و گو بعد از این…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند و ایالات متحده در روز سه شنبه برگزار مجازی ایران است که در طی آن هر دو جانب در مورد همکاری های دو جانبه در طیف گسترده ای از مسائل بین المللی و مجددا تعهد خود را به کار جهت حصول اطمینان از یک “رایگان, باز, صلح آمیز و مرفه” Indo-Pacific.

وزیر امور خارجه برای امور سیاسی David Hale و وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla نیز مورد بحث و بررسی مداوم تهدید به قوانین مبتنی بر نظم بین المللی دو جانبه و چند جانبه دیپلماتیک همکاری های امنیتی دریایی و واکنش جهانی به Covid-19 گیر وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

در طول مجازی خارجی دفتر مشاوره این دو مقام مورد بحث و بررسی همکاری های دو جانبه در طیف گسترده ای از مسائل بین المللی و توسعه گام های مشخص برای تقویت ما-هند جامع جهانی همکاری استراتژیک ایجاد شده توسط رهبران بیانیه ای گفت:.

آنها توافق کردند که آمریکا و هند بهداشت همکاری از جمله همکاری های دارویی و واکسن توسعه را ادامه خواهد داد به بازی نقش مهمی در جهان بازیابی از Covid-19.

حال و Shringla تأیید ما و سند چشم انداز از “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام منطقه که در آن همه کشورها می تواند رونق و توافق برای همکاری با دیگر Indo-Pacific همکاران را به این چشم انداز به واقعیت” آن را گفت.

چین شده است سریع گسترش نظامی و اقتصادی نفوذ خود را در هند و اقیانوس آرام منطقه باعث نگرانی در کشورهای مختلف منطقه و فراتر از آن.

این دو مقام همچنین توافق کردند به مشورت نزدیک در تمام چالش ها و تلاش برای حمایت از هر یک از دیگر اهداف است.

آنها “نگاه به جلو به ما-هند 2+2 وزرا گفت و گو بعد از این سال و متعهد به ماندن در تماس نزدیک منطقه ای و مسائل بین المللی متقابل نگرانی” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>