هند و آمریکا توافق نامه باید تاریخ و زمان آخرین دقیقه داش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هندی مقامات مشغول به کار در یک معامله تجاری برای اعلام در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند در فوریه 24 و 25 نباید ناامیدی در عدم پیشرفت به تازگی از آنجا که هند و آمریکا می پردازد موافقت نامه ها و اطلاعیه ها تمایل به پایین به سیم های تاریخی. چیزی برای انجام با چگونه دموکراسی کار می کند ؟

2010 حمایت آمریکا از هند ادعا می کنند برای عضویت دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد نمی شد برگشت ناپذیر نهایی تا 10-15 دقیقه قبل از اینکه باراک اوباما رئیس جمهور و هیئت خود را در مجموعه ای برای پارلمان در دهلی نو که در آن او اعلام کرد واژگونی یک طولانی مدت در سیاست آمریکا.

به طور مشابه, بنیاد تاریخی 2006 هند و آمریکا-هسته ای توافق گذاشته شد یک سال قبل در یک بیانیه مشترک پاک فقط چند دقیقه قبل از رئیس جمهور جورج بوش و نخست وزیر مانموهان سینگ اعلام کرد که در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در باغ گل رز کاخ سفید.

هنوز هفت روز از چپ به خنثیسازی آسیب انجام می شود به مذاکرات با آمریکا تجارت مذاکره رابرت Lighthizer را در آخرین لحظه انصراف خود را از دهلی نو سفر برای مرحله نهایی بحث نهایی معامله در زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید شروع فوریه 24. اگر یک معامله به نظر می رسد بعید است در این زمان با مشاهده و درک می شود به دست آوردن زمین در میان برخی از ما مسئولان است که باید آن را تحت فشار قرار دادند به بعد از این سال دهلی نو است که هنوز هم در تلاش و امید به حل و فصل آن را یکی از راه های دیگر به زودی.

Anish Goel بود که یک مدیر ارشد برای هند در شورای امنیت ملی در دولت اوباما و سفر با رئیس جمهور به هند در سال 2010 سفر به یاد می آورد که اوباما بود که ثروت توسط حامیان و مخالفان از ما حمایت دائم از عضویت در شورای امنیت سازمان ملل برای هند برای هفته ها و ماه های منتهی به لحظه حال “می خواستم به اطمینان” یک زمان نهایی خود را قبل از ارتکاب به آن در نوامبر 8 آدرس به یک جلسه مشترک هند را کشتند. دولت های قبلی تا به حال به ایده حمایت از هند ادعا می کنند به عنوان بازتابی از آن در حال رشد اهمیت جهانی اما آنها تا به حال به عقب کشیده تمایلی به سرنگونی قدیمی دهه سیاست آمریکا. بنابراین اوباما که مراقبت عمیقا در مورد میراث او شده بود مشخص مشورتی.

اوباما و مشاوران او ملاقات در نوامبر 8, 2010 در ITC Maurya جایی که آنها اقامت داشتند برای بررسی نهایی از آنچه بوده است “موقت تصمیم” گرفته شده قبل از آنها به سمت چپ برای هند است. و با فقط چند دقیقه به سمت چپ برای این هیئت برای ترک مجلس, رئیس جمهور اوباما, مهر و موم. Goel گفت: در مصاحبه ای که رئیس جمهور خود نوشت پاراگراف اعلام کرد دولت او و آمریکا حمایت هند ادعا می کند به یک دائم کرسی در شورای امنیت سازمان ملل.

“به عنوان دو جهانی رهبران ایالات متحده و هند می تواند شریک برای امنیت جهانی-به خصوص به هند در خدمت در شورای امنیت در طول دو سال آینده” اوباما گفت: خواندن پاراگراف او در نوشته خود با اشاره به هند در آینده دوره دو ساله در شورای امنیت به عنوان عضو موقت. “در واقع فقط پایدار و نظم بین المللی که امریکا به دنبال شامل سازمان ملل متحد است که کارآمد و موثر و معتبر و مشروع است. است که چرا من می گویند امروز, در سال های پیش رو, من به دنبال به جلو برای اصلاح شورای امنیت سازمان ملل متحد که شامل هند به عنوان یک عضو دائمی است.”

هیچ چیز تغییر کرده است و حتی یک دهه در. هند است که هنوز هم یک عضو دائم در شورای امنیت سازمان ملل با وجود داشتن امن پشتیبانی از سه عضو دائم — چهار در همه — به استثنای چین است.

یکی دیگر از توسعه تاریخی در هند-روابط ایالات متحده که رسیده بود در آخرین دقیقه فاصله بود چارچوب مدنی ایران از سال 2006. آن امضا شد در دهلی اما پایه و اساس آن گذاشته شد در یک سری از جلسات و تبادل صورت گرفت که یک سال قبل در واشنگتن, DC.

در اینجا است که یک بازسازی از کسانی که در اواخر شب و اوایل صبح مذاکرات بر اساس خاطراتی از بازیکنان کلیدی درگیر در سالگرد 10 از اعلام چارچوب توافق بین رئیس جمهور بوش و نخست وزیر سینگ در صبح روز 18 ژوئیه 2005. معامله اطمینان می داد که هند اجازه می دهد تنظیم کننده های بین المللی برای بازرسی آن تاسیسات هسته ای برای استفاده غیر نظامی که اساسا اشاره به تولید برق.

تحت فشار برخی از اعضای هیئت PM Manmohan Singh خواسته بود Natwar Singh, خود وزیر خارجه به آمریکایی ها به توافق مقامات به یاد می آورد.

وزیر امور خارجه آمریکا, Condoleezza Rice نمی حل و فصل برای یک هیچ به عنوان یک پاسخ و خواستار ملاقات با سینگ اما PM تمایلی به او نمی خواست به رد او. آن شب از ماه جولای 17, 2005; هنگامی که سینگ و بوش بودند که میله میله به اعلام یک معامله صبح روز بعد از باغ گل رز در کاخ سفید است.

12:05 am Singh قرار است به گفت: “اگر رئیس انرژی اتمی کمیسیون و مشاور امنیت ملی (MK Narayanan) در حال رفتن همراه با شکل, اجازه دهید آن را خاموش.” برنج در نهایت به دیدار سینگ اما فقط چند دقیقه قبل از باغ گل رز ، و سپس همه احزاب بودند همه خوب به آن بروید. تاریخی هند و آمریکا-نظامی ایران اعلام شد در جولای 18, 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>