هند و انگلستان مجموعه صحنه را برای پست-Brexit رایگان پیمان تجارت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هند و انگلستان در روز جمعه در حال حرکت تنظیم برنامه هایی برای برگزاری جلسات ماهانه در بخش های کلیدی به عنوان بخشی از حرکت به امضای توافقنامه تجارت آزاد پس از Brexit فرایند کامل است در دسامبر 31, زمانی که انگلستان خواهد تجارت با شرکای جهانی بدون عضویت در اتحادیه اروپا.

اتحادیه بازرگانی وزیر Piyush Goyal و تجارت بین المللی, منشی, الیزابت خرپا ریاست 14th مشترک اقتصادی و کمیته تجارت (Jetco) عملا پیوست, توسط وزیر امور خارجه Hardeep سینگ پوری و انگلستان همتای Ranil Jayawardena.

تحت برنامه های پوری و Jayawardena برگزار خواهد شد جلسات ماهانه به شدت در گفت و گو تغذیه ورودی در کار گروه در سه بخش های کلیدی شناسایی شده به عنوان مناطق تمرکز: علوم زيستي و بهداشت فناوری اطلاعات و ارتباطات و و مواد غذایی و نوشیدنی.

این سه بخش در میان پنج دو کشور تمرکز خواهد کرد در طول مذاکرات رسمی برای توافقنامه تجارت آزاد که می تواند آغاز خواهد شد تنها پس از Brexit فرایند است و بیش در دسامبر 31. دو نفر دیگر بخش های مواد شیمیایی و خدمات است.

هند با تجربه موجود FTAs با کشورهای مختلف مخلوط شده است. انگلستان اشتیاق برای FTA با هند روبرو شده است با صبر و تماشای رویکرد در دهلی نو که در آن یک بررسی همه FTAs است که پیش بینی توسط Goyal برای حفاظت از منافع صنعت هند و معامله گران است.

در طولانی-مذاکرات اتحادیه اروپا و هند رایگان ایران تحرک ساده تر از حرفه ای ها (به اصطلاح حالت 4) یکی از مناطق کلیدی دهلی نو شده است اصرار بر. بروکسل معتقد است وجود خواهد داشت بهتر است شانس رسیدن به توافق با هند بریتانیا برگ اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>