هند U-17 فوتبال زنان تیم به تساوی 3-3 با رومانی در بازی دوستانه

هند U-17 فوتبال زنان تیم بازی 3-3 قرعه کشی در مقابل رومانی در یک بازی دوستانه در Turkler ترکیه در روز یکشنبه. Mariyammal Balamurugan به ثمر رساند بریس در حالی که Sumati Kumari زده دیگر هدف برای هند است.

نیمه اول آغاز شد و با هر دو تیم مبارزه با آن را برای به دست گرفتن ابتکار عمل با Sumati درخواست بسیاری از سوالات رومانیایی دفاع. در 15 دقیقه او شتافت به محوطه جریمه اما رد شد توسط last-ditch رهگیری.

مشابه فرصت در دقیقه 27 و پس از او ضامندار به یک طریق گذر از انجو اما دیدم او تلاش مسدود شده است.

هدف باز به هند آمد و در 40 دقیقه با Mariyammal شکستن بن بست. انجو یافت Sumati در محوطه جریمه که flicked آن را به Mariyammal است با یک پایان خوب.

اما در سکته مغزی از نیمه Borodi Adina تساوی برای رومانی با تبدیل یک صلیب از بال.

نیمه دوم را دیدم و هند فشار برای یک هدف و در دقیقه 57 Mariyammal دیگر اضافه شده به چوب خط حساب کردن. Sunita Munda قرار داده و در یک پایه عبور از جناح راست و Mariyammal را به اسلات توپ را به گوشه پایین سمت راست از net.

تنها شش دقیقه بعد, Sunita تبدیل ارائه دهنده و در عین حال این بار برای Sumati قرار دادن در مرکز دیگری از سمت راست بود که شنود گذاشته صفحه اصلی.

هند همچنان به حرکت توپ در رومانیایی نهایی سوم اما در 78 دقیقه رومانی کشیده یک هدف را از طریق مستقیم و ضربه آزاد گرفته شده توسط Mirea رکسانا.

با هفت دقیقه به رفتن رومانی به ثمر رساند از طریق Borodi Adina که رهبری در این گرد هم آمدند. این دو تیم با یکدیگر روبرو خواهد شد برای دومین بازی دوستانه در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر