هند به گام تا نبرد برای 2032 بازی های المپیک پس از همه گیر: ورزشی رئیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند گام به گام خواهد خود نبرد را به نفع خود 2032 بازی های المپیک و دیگر رویدادهای بین المللی که جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس برطرف آن بالا ورزشی رهبر Narinder Batra به خبرگزاری فرانسه گفت.

ده سال پس از میزبانی بازی های کشورهای مشترک المنافع هند المپیک انجمن رئیس جمهور کشور گفت: تا به حال درس برای یادگیری است اما نمی خواهد بماند.

“ما جدی هستند و قطعا تبادل برای 2026 بازی های المپیک جوانان و 2032 بازی های المپیک,” او گفت:.

هند در حال حاضر نوشته ابراز علاقه به کمیته بین المللی المپیک اما چهره گزارش رقابت های از تایلند به روسیه و کلمبیا برای 2026 رویداد.

کوئینزلند در استرالیا و شانگهای و بالقوه پیشنهاد مشترک میان سئول و پیونگ یانگ نیز در حال تبلیغ برای 2032 بازی های المپیک است.

این بیماری همه گیر است متوقف تمام بحث است. Batra همچنین رئیس فدراسیون بین المللی هاکی گفت: “اسناد و مدارک” را آغاز کرده است برای 2032 اما کار در حال حاضر یخ زده. تصمیم نهایی ممکن است تا سال 2025 است.

“در حال حاضر وجود دارد یک تیم است که بازدیدکننده داشته است سالن های مختلف و شما در حفظ و صحبت کردن به آنها و سپس آنها ارائه گزارش. این یک فرایند مداوم است که به اعتقاد من را ببینید هیچ فعالیت تا دسامبر” هند تاثیر گذار ترین ورزش رهبر گفت.

“این است که زمان برای صحبت با کسب و کار خانه ها و یا دولت مورد تبادل نظر برای بازی های المپیک است. اولین چیزی که باید ما چگونه مرتب کردن این مشکل این است که به دنیا می آیند” Batra افزود: با اشاره به این ویروس.

دهلی نو میزبانی از بازی های کشورهای مشترک المنافع مشخص شده بود با تاخیر در ساخت و ساز عدم زیرساخت ها و اتهامات مالی و سوء مدیریت.

اخیرا دهلی محروم شد از 2021 جهانی بوکس مسابقات جهانی بدن متهم برگزارکنندگان از عدم پرداخت هزینه میزبانی در زمان.

Batra گفت: او می دانست که چیزی از بوکس اختلاف اما اصرار داشت که 2010 رویداد چند ورزشی ساخته شده بود هند بزرگ فکر می کنم و رشد اقتصادی به معنی آن است که منابع است.

“من می توانم بگویم بزرگترین غذای آماده شد که هند قادر میزبانی از همه بزرگ-بلیط رویدادهای آن است که آیا بازی های المپیک و یا هر بازی دیگر گفت:” Batra.

اما او اضافه کرد که دهلی نو نمی نارضايتى به اندازه کافی در سال 2010 بازی با تشویق بیشتر ورزشکاران جوان.

– هاکی امید –

“دهلی رویداد سقوط کوتاه در میراث ارزش. میراث که شما تولید بیشتر ورزشکاران و توسعه آنها هرگز در اینجا اتفاق افتاده است و به همین دلیل مسابقات منتقل خارج از دهلی,” او گفت:.

“واقعیت این است که چنین رویداد بزرگ اتفاق افتاده است در اینجا به درستی استفاده قرار گیرد.”

هند دارای جمعیت 1.3 میلیارد نفر از مردم, اما در حالی که این برتری در, کریکت, تیم خود بازگشت و از سال 2016 المپیک ریو فقط با دو مدال.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها ساخته شده آن را سخت تر برای ورزشکاران به قطار برای به تعویق افتاد توکیو المپیک قرار داده و حداقل تا 2021.

اما Batra چسبیده به پیش بینی او که هند را به بیش از 10 مدال هر زمان که بازی های بعدی برگزار می شود.

“حدود 80 هندی ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک و در حال نظارت توسط مدیران و مدیر ارشد, مربیان,” او گفت:.

“بنابراین من حفظ من قبلا پیش بینی دو رقم مدال شمارش و من فکر نمی کنم این وضعیت را تغییر دهد.”

Batra گفت که او شمارش در مردان هاکی تیم-که موفق به کسب هشت مدال طلا المپیک, اما نه به پایان رسید و در چهار برای اولین بار از سال 1980 — برای بازگشت به موفقیت است.

“در این بازی های المپیک من قطعا به دنبال تیم مردان برای کسب مدال,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>