هند در حال آماده سازی برای راه اندازی یک را تغییر آزمایشگاهی در ایران برای تست 1,200 از شهروندان خود در این کشور قبل از تخلیه آنها, مقامات روز سه شنبه گفتند. کسانی که رشته در ایران عمدتا دانش آموزان و زائران.

چهار دانشمندان شورای تحقیقات پزشکی هند رسیده اند تهران پایتخت ایران, با تجهیزات و تست کیت برای تسهیل اجباری تست قبل از مردم مدیره یک هواپیما به هند است.

“ما در تماس با دولت ایران و به دنبال امکان سنجی راه اندازی یک آزمایشگاه وجود دارد و تنظیم دیگر تدارکات قادر به آوردن این افراد به عقب. دولت های محلی وجود دارد در حال حاضر تحت فشار به دلیل افزایش موارد وجود دارد و پس از آن تا حد زیادی بر ما را مردم ما به عقب. ما قرار داده اند یک استراتژی در جای خود به ببینید که چگونه می توان آن را مدیریت هموار گفت:” اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan.

“موارد در ایران به سرعت در حال افزایش است بنابراین ما باید فوق العاده مراقب باشید با این روند” گفت: وزیر.

“این باید حدود 4-5 روز قبل از ما دریافت به دانستن این که آیا ما قادر خواهد بود برای تست این افراد است. ایران در برخورد با یک بار مورد خود را به طوری که آنها در حال آزمایش خود مردم در اولویت است. ما باید از این ظرفیت برای آزمون و ما تضمین این که انجام شده است اما در نهایت بستگی به شرایط محلی” گفت: ارشد وزارت بهداشت, رسمی, که نمی خواهید به توان نام برد.

هند تا کنون تخلیه 881 نفر در دسته از شیوع شهر ووهان در چین و ژاپن است.

در دسته اول در مجموع 645 نفر تخلیه شدند از ووهان در فوریه 1 و 2 و مستقر شدند در دو قرنطینه امکانات در ارتش هند-اجرای کمپ در هاریانا را Manesar و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP)-اجرای Chhawla اردوگاه در حومه دهلی نو است.

این ITBP تسهیلات قرار دارد تا به حال 406 نفر عمدتا زنان و خانواده ها و هفت Maldivian اتباع و مردم باقی مانده بودند قرنطینه در Manesar تسهیلات برای 15 روز است.

دسته دیگری از سرخپوستان و دیگر اتباع خارجی تخلیه شدند از ووهان و الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن در فوریه 26.

سه زنان چینی که به سرخپوستان و سه فرزند خود را در میان 36 اتباع خارجی تخلیه با 76 سرخپوستان از شیوع بیماری در شهر ووهان چین و در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در ITBP را Chhawla تسهیلات.

به غیر از چینی اتباع خارجی در Chhawla اردوگاه هستند که از بنگلادش (23) میانمار (2) مالدیو (2) ماداگاسکار (1) آفریقای جنوبی (1) و ایالات متحده (1). این افراد تخلیه شدند در یک هواپیمای نیروی هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im