هند به تخلیه on Feb 26 باقی مانده از اتباع ووهان چین فراهم می کند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند به احتمال زیاد به ارسال یک هواپیمای حمل و نقل نظامی به coronavirus-آمار ووهان در فوریه 26 برای ارائه کمک مادی و بازگرداندن بیشتر سرخپوستان پس از ترخیص از چین, اتحادیه وزارت بهداشت مقامات روز دوشنبه گفت:.

“به اطلاع وزارت امور خارجی خروج از نیروی هوایی پرواز به ووهان است که برنامه ریزی شده برای مارس 26 و آسمان خواهد رسید در 27 فوریه” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

پیشتر منابع رسمی گفته بود که کشور همسایه بود تاخیر در ترخیص کالا به C-17 ارتش حمل و نقل هوایی بود که به پرواز در فوریه 20 به ووهان, هر چند پکن اجازه داده بود دعوا از کشورهای دیگر برای تخلیه اتباع خود. با توجه به وزارت بهداشت رسمی چین در حال حاضر با توجه ترخیص کالا از گمرک به ارتش هند هواپیمای حمل و نقل.

منابع رسمی گفت: ژاپن و اوکراین و فرانسه شده اند مجاز به عمل پروازهای بین فوریه 16 و 20 اما هند درخواست کرده بود تأیید نشده است.

هنگامی که تماس یک سخنگوی سفارت چین گفته بود هیچ عمدی تاخیر در اعطای مجوز برای هند پرواز برای رسیدن به ووهان.

هواپیما را حمل محموله از تجهیزات پزشکی به چین و بازگشت بیشتر سرخپوستان از ووهان.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan که از عهده یک بررسی مداوم رمان coronavirus (COVID19) مدیریت در سراسر کشور با مقامات ارشد وزارت اطلاع داد که در حال حاضر غربالگری مسافران در حال انجام است در تمام 21 فرودگاه, 12 عمده و 65 غیر عمده بنادر و گذرگاه های مرزی.

در تمام 4,48,449 مسافران از 4,214 پروازهای نمایش شده اند تا کنون.

همچنین همانطور که در حال حاضر 2,707 نمونه آزمایش شده اند که تنها سه نمونه قبلا آزمایش مثبت (کرالا) و تمام سه بيماران مرخص شده از بيمارستان. آنها در حال حاضر در صفحه اصلی انزوا.

در پیشبرد برای سفر مشورتی صادر شده پیش از آن در پی مرگبار coronavirus شیوع دولت روز شنبه با توصیه به شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور.

همچنین پرواز مسافران به هند از چین, هنگ کنگ و تایلند و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و نپال و اندونزی ویتنام و مالزی در حال اكران در 21 تعیین شده فرودگاه در کشور است که ممکن است قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

تمام هند evacuees از ووهان تا به حال آزمایش منفی برای COVID19 رفته اند و در بازگشت به خانه های خود از امکانات قرنطینه. همچنین 23,259 افراد آورده بودند جامعه تحت نظارت در 34 متحده و UTs از طریق یکپارچه بیماری های نظارت برنامه (IDSP) شبکه.

در مورد جنبش در سراسر Kartarpur مرز در پنجاب Vardhan اطلاع داده شد که در بحث با وزارت بهداشت, وزارت بهداشت, وزیر پنجاب نمایش ویژه تقویت شده است در سراسر مرز و بیشتر لازم برای تسهیل ماسک پوشیده می شود توسط زائران است که آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>