هند شروع به بازگشت از رشته سرخپوستان خارج از کشور از مارس 7 می گوید: خارجی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند آغاز خواهد شد بازگشت دهها هزار نفر از سرخپوستان رشته در خارج از کشور از مارس 7, دولت اعلام کرد در روز دوشنبه. ورزش در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین بازگشت ورزش را به غیرنظامیان صفحه اصلی آغاز خواهد شد و از کشورهای حوزه خلیج فارس که در آن 70 درصد از غیر مقیم سرخپوستان زندگی می کنند.

مقامات دولتی گفته هندوستان تایمز که فاز اول پوشش خواهد به عنوان بسیاری از 1,900,000 مردم است. آن شروع خواهد شد از امارات متحده عربی به 3.4 میلیون سرخپوستان و حرکت در کنار عربستان سعودی و کویت. یک بیانیه رسمی گفت: تسهیلات توسعه یافته به سرخپوستان در پریشانی خارج از کشور در دسترس خواهد بود در صورت پرداخت.

هند تخلیه 1,70,000 شهروندان از کویت در سال 1990 در جنگ خلیج فارس شده است, بزرگترین تخلیه ورزش از غیرنظامیان توسط هوا. هند تا به حال پس از آن عمل کمی کمتر از 500 پرواز عمدتا از طریق هوا و هند بیش از دو ماه است. بیش از 25 سال بعد feat نیز الهام گرفته از آکشی کومار-starrer بالیوود تلنگر ‘هوایی’.

این یکی در حال رفتن به بزرگتر از یک مقام ارشد دولت گفت.

نمرات از مقامات وزارت امور خارجه بوده است تدوین جزئیات مضطرب شهروندان هند در خارج از کشور برای روز اولویت بندی لیست افرادی که باید در دور اولیه از پرواز. نخست وزیر نارندرا گذاشته بود روی زمین حکومت در ماه گذشته زمانی که او گفت: وزارت خارجه به کارگران یقه آبی اولویت اول است. در میان آنها کسانی هستند که در مواجهه با مشکلات سلامتی از هر طبیعت داشته اند سوگ در خانواده و یا استناد به هر گونه دیگر بشردوستانه زمین برداشته خواهد شد در اوایل دور پرواز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>