هند را آغاز کرده است ارسال محموله زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر به عنوان هدیه به کشورهای همسایه برای کمک به آنها در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس جنوبی بلوک را با خود بردند.

مقامات گفت: دولت ارسال مواد مخدر به بوتان و بنگلادش و افغانستان و نپال و میانمار, سیشل جزیره موریس و برخی از کشورهای آفریقایی. یکی از اوایل محموله هوایی هند هواپیما با 10 تن از پزشکی فرستاده شد به سریلانکا روز سه شنبه.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

در حالی که کشورهای همسایه هستند با استعداد بودن محموله از پاراستامول و هیدروکسی کلروکین دولت نیز پاک صادرات Covid-19 مواد مخدر به کشورها مانند ایالات متحده, اسپانیا, برزیل, بحرین آلمان و انگلستان در راستای تجاری قراردادهای امضا شده با شرکت های دارویی.

“دستورالعمل برای این اثر صادر شده توسط وزارت بازرگانی گفت: “یک مقام ارشد. آن اشاره کرد که صادرات از مناطق ویژه اقتصادی اجازه داده شد پس از مراحل گرفته شد برای تضمین منابع که هند ممکن است نیاز اگر در بدترین شرایط Covid-19 سناریو ایفا می کند.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

آن بود که پس از این ارزیابی است که هند کاسته محدودیت در صادرات هیدروکسی کلروکین به آمریکا و کشورهای دیگر است که ما را وادار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر خود را ‘ با تشکر از شما توجه داشته باشید به نارندرا نخست وزیر و مردم هند است.

هند همچنین نگه داشتن یک ویژه سازمان دیده بان در مبارزه با مواد مخدر مورد نیاز از کشورهای حوزه خلیج فارس. امور خارجی وزیر S Jaishankar است در تماس با همتایان خود در خلیج فارس.

“علاوه بر هند به طور مداوم در تماس با اقیانوس هند و آرام کشور و کسانی که در کشورهایی مانند آمریکا و فرانسه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا که شده ضربه گیر بسیار شدت” گفت: این مقام.

وزیر امور خارجه خشن Shringla نیز صحبت به همتای روس امروز به بحث کلی وضعیت همه گیر و همچنین ارائه برای عرضه هر زندگی صرفه جویی در مصرف مواد مخدر به شریک استراتژیک.

هند خرید تجهیزات پزشکی از پکن از طریق خصوصی تامین کنندگان چین تنها کشوری است که دارای مازاد منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im