هند کاهش دو برابر شدن نرخ Covid-19 موارد ramped تا تست: مقامات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارشناسان پزشکی و مقامات دولتی فرمان هند نبرد در برابر Covid-19 روز پنجشنبه گفت که این کشور اقدامات پیشگیرانه منجر به کاهش این بیماری را دو برابر نرخ در حالی که اجازه می دهد ramping تا از تست و تقویت مراقبت های بهداشتی مصلی.

جزئیات هند در حال تحول استراتژی در برابر این بیماری همه گیر, محیط زیست, وزیر CK Mishra همه-هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مدیر Dr Randeep Guleria و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مدیر کل Dr Balram Bhargava تاکید کرد که تمرکز شده است در گسترش پایه تست ردیابی تماس در سراسر جامعه برای تشخیص گسترش عفونت و پوسته پوسته شدن تا مراقبت های بهداشتی زیرساخت برای آماده شدن برای یک سنبله در موارد.

گفتند عفونت در حال رشد در نرخ آهسته تر و بزرگتر تعداد از مردم بودند که تست شده و بیشتر امکانات پزشکی شد آماده شدن.

Mishra اعتراف کرد که اقدامات انجام شده تا کنون به اندازه کافی نبود و این تلاش باید بیشتر شدت یافته است.

پنج شنبه مشخص شده 30 روز ملی مستند سخت گیری ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که به کشته شدن حداقل 185,000 مردم در سراسر جهان و آلوده به حدود 2.7 میلیون نفر است. در هند 21,700 مردم شده آلوده به ویروس Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده تا جمعه شب.

میشرا که یکی از 11 Covid-19 توانمند گروه گفت: وجود چند مثبت در نحوه هند به کار گرفته پاتوژن تا کنون. “رشد Covid-19 مورد بوده است بیشتر یا کمتر خطی نمی نمایی; این نشان می دهد که استراتژی ما به تصویب رسید موفق اند شامل عفونت به یک سطح خاص,” او گفت:.

“با وجود 24 برابر افزایش در تست درصد از موارد مثبت است و نه افزایش. درصد (4.5%) از موارد مثبت به عنوان یک نسبت از تست بیشتر یا کمتر همان است که یک ماه عقب,” او اضافه شده باعث Dr Bhargava به اشاره به این رقم به بعد می گویند که “منحنی می تواند مسطح”.

کارشناسان هشدار می دهند که واقعی منحنی در سوال یکی از موارد جدید و مرگ و میر و تست درصد ممکن است به معنای, همه اخبار خوب است. آنها نشان می دهد که یک بار تست انبوه مقیاس درصد از کسانی که تست مثبت ایده آل باید رها کردن به منظور جلوگیری از بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن توسط بیماران است.

Mishra گفت که در حالی که تعدادی از آزمایشات در این کشور بود در 14,915 در 23 مارس این رقم افزایش یافت و به بیش از 500.000 توسط مارس 22. “پست مستند در حالی که تعداد مثبت Covid-19 مورد افزایش یافته است 16 بار تست افزایش یافته 24 بار” رئیس دومین قدرت گروه می پردازد که با در دسترس بودن از بیمارستان جداسازی و قرنطینه امکانات و بیماری و نظارت و آزمایش و مراقبت های ویژه آموزش.

“حقایق نشان می دهد که ما استراتژی تست شده است متمرکز و هدفمند و همچنان به گسترش است و این یک تحول استراتژی ما بر اساس آموخته های ما به عنوان همراه… به عنوان چالش نگه داشته و گسترش استراتژی بیش از حد نگه داشته و در حال گسترش” Mishra اضافه شده است.

تعداد Covid-19 نفر در هند افزایش یافت بالای 22,000-علامت روز پنج شنبه اما نرخ که در آن گریم نقطه عطف عبور بود – در آن زمان حدود نه روز برای شمارش به دو نشانه ای است که این کشور قادر به ممکن است تا حد زیادی جلوگیری از اولیه مرگبار spectre از پاتوژن است که ویران کشورها در سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) است, اما هشدار داده است که بدترین و در عین حال به آمده با امواج بیشتر از عفونت انتظار می رود هنگامی که کشورهای آسانسور مستندات در تصمیم گیری دشوار برای پرش شروع فعالیت اقتصادی است.

محیط زیست و وزارت کار نیز به اشتراک گذاشته شده مقایسه داده ها از کشورهای دیگر به توضیح هند که در آن ایستاده بود در پاسخ به این بیماری است. در 500,000 آزمون تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بود 80,000. آن را 100,000 برای ایتالیا 120,000 برای بریتانیا و 80,000 برای ترکیه در همان نقطه است. برای هند وجود دارد 20,000 موارد برای 500,000 آزمون, او گفت:. “هند انجام داده است بهتر از اکثر کشورهای توسعه یافته با توجه به درصد موارد آزمون بازده مثبت, نتایج,” او اضافه شده است.

Dr Bhargava سر از هند در راس تحقیقات پزشکی بدن گفت که فلسفه هند تلاش شده است “بیشتر آزمایشگاه های تست های بیشتر و منابع بیشتر”.

“از حدود 100 labs در آغاز مستند ما 325 آزمایشگاه تست برای Covid-19. استراتژی ما شده است به این ویروس را شناسایی و سپس صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

Dr Bhargava گفت: یک زنجیره تامین ایجاد شده و این مرکز مشغول به کار متحده برای اطمینان مورد نیاز معرف عرضه شده به آزمایشگاه تست در یک موقع و کالیبره شده در مد. “استاندارد طلا برای Covid-19 تست باقی مانده و باقی مانده است, RT-PCR آزمون که در آن تشخیص ویروس است.”

RT-PCR در تشخیص ویروس مواد ژنتیکی (RNA) در سواب برای تشخیص زمان Covid-19 عفونت است. هند نیز مستقر سریع آزمون است که تشخیص آنتی بادی در خون و نشان می دهد اگر یک فرد آلوده شده است در گذشته و توسعه ایمنی نسبت به ویروس; آنها می تواند نتایج نشان می دهد در عرض 30 دقیقه. اما آنتی بادی آزمون در حال حاضر در دولت تلاش می کند به بررسی دسته بودن عرضه شده از چین برای اثر بخشی از کیت.

Mishra گفت که شماره اختصاصی Covid-19 بیمارستان ها افزایش 3.5 بار از ماه گذشته و جداسازی تخت افزایش 3.6 بار در همان دوره است. “این تعداد در حال افزایش بودن اضافه شده به طور مداوم… ما نیاز به تحول استراتژی ما بر اساس آخرین موقعیت.”

“ما اولین هدف با توجه به بستری شدن در بیمارستان شده است به اطمینان حاصل شود که حداقل تعدادی از مردم نیاز به مراجعه به بیمارستان با استفاده از اجتماعی فاصله نظم و انضباط و مراقبت از افراد آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با شرکت morbidities.”

“هدف دوم این است که به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی زیرساخت به طوری که هر کسی که نیاز به آمدن به بیمارستان درمان می شود به خوبی درمان می شود و ارسال می شود. هر منطقه در کشور است که در حال حاضر نسبت به آن است.”

از آنجا که اکسیژن پشتیبانی ضروری است در درمان Covid-19 بيماران دولت ساخت ترتیبات برای افزایش تخت با اکسیژن کافی حمایت و مراقبت ويژه (ICU) تخت با یک پشتیبانی می کند. هند در حال حاضر دارای 3,773 اختصاصی Covid-19 بیمارستان با 194,000 تخت 24,644 تخت ICU و 12,371 هواکش.

جارو shutdown در سراسر کشور بسته شده است, مدارس و دانشگاه های, پرتاب کارگران مهاجر از روزانه-دستمزد مشاغل و متوقف حمل و نقل و فعالیت های اقتصادی است. این مستند را در محل باقی می ماند تا مارس 3, اما دولت قابل درک است به کار در باز کردن برخی از مناطق و بخش های صنعتی به سهولت دشوار محدودیت.

Dr Guleria مدیر هند برتر بیمارستان دولتی گفت: Covid-19 بیماران روبرو هستند و بسیاری از چالش ها و ننگ. “بهبود بیماران نماد پیروزی است اما ما ننگ آنها باعث یک مشکل بزرگ است.”

“با توجه به ننگ ما متصل بیماران نمی آیند آنها در آینده خیلی دیر زمانی که آنها شدید تنگی نفس و مسائل موجب افزایش مرگ و میر,” او گفت:.

“بسیاری از این Covid-19 بیماران را می توان ذخیره شده توسط فقط آنها را به اکسیژن; اگر آنها نمی تواند اکسیژن می تواند باعث انواع مشکلات دیگر ما استراتژی گسترش اکسیژن پشتیبانی است که بر این اساس” Guleria اضافه شده است.

او همچنین ابراز قدردانی از پزشکی برادری به فرمان جدید است که هر گونه حمله به کارکنان مراقبت های بهداشتی غیر bailable جرم در زمان بیماری است و به طور قابل توجهی افزایش می دهد کیفری عمل است که می توان در مقابل مجرمان.

اما مقامات و کارشناسان اذعان کرد که چالش های شیب دار باقی می ماند در سراسر چند متحده تبدیل شده اند که نقاط داغ از Covid-19 با اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, تشریح شرایط در این مناطق به خصوص جدی است”.

Dr Lalit کانت متخصص بیماری های عفونی و رئیس سابق ICMR گفت: “دوره کمون SARS-CoV-2 5 تا 7 روز و در محدوده 2 تا 14 روز. مستند است که در اصل یک استراتژی برای خرید زمان با محدود کردن جنبش از افراد آلوده که ممکن است یا ممکن است علامتی ما در حال محدود کردن شانس فرد آلوده کردن تعداد زیادی از مردم است. در کشورهای مختلف مستند داده شده اعتباری به مسطح اوج این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>