هند shuttlers ابراز نگرانی تایوانی ورزشکار در تمام انگلستان تست مثبت…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با وجود شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس چندین هندی shuttlers از جمله PV Sindhu, ساینا Nehwal و Lakshya sen هفته گذشته شرکت کرده بودند در معتبر انگلستان بدمینتون قهرمانی در انگلستان است. در حال حاضر یک ماده از نگرانی افزایش یافته است برای هند بدمینتون بازیکنان پس از یک گزارش خبری در روز جمعه اعلام کرد که یک ورزشکار تایوانی که در حال حاضر بود در حاشیه این مسابقات دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک تایوانی گزارش رسانه های به اشتراک گذاشته شده توسط دانمارکی shuttler هانس-Kristian Vittinghus که گفت که 10 ساله تایوانی ورزشی دانش آموز که تصور می شود تایوانی تیم ملی را شریک مبارزه شد و در حال حاضر در محل از همه انگلستان بدمینتون قهرمانی آزمایش مثبت بود برای این بیماری در روز جمعه. این گزارش اظهار داشت که تشخیص داده شود فرد با استفاده از اتوبوس با تایوانی تیم ملی.

همچنین بخوانید: BWF لغو پنج مسابقات بیشتر در میان COVID-19 همه گیر

ساینا Nehwal به توییتر گرفت به بیان او شوک در گزارش. “به هیچ وجه … واقعا شوکه” او در توییتر نوشت. Ashwini Ponappa هم پیوست در گفتگو.

Shuttler HS Prannoy هم با ابراز نگرانی بیش از یک های مختلف جیر جیر که گفت که سه نفر وجود دارد تماشاگران در تمام انگلستان که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

چندین هندی ستاره inclduing HS Prannoy, Sameer ورما و Sourabh ورما تا به حال خارج از مسابقات با توجه به شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که دو برابر متخصصان Chirag Shetty, Satwiksairaj Rankireddy مانو Attri و Sumeeth ردی نیز تصمیم گرفت در برابر شرکت در این مسابقات است.

PV Sindhu که موفق به رسیدن به چهارم از مسابقات را به نام بود وزیر ورزش Kiren Rijiju از انگلستان به دنبال پیشنهاد او در مورد اینکه آیا برای ادامه بازی در تمام انگلستان قهرمانی او قبل از چهارم مسابقه است. Rijiju گفت که او گفت: او را به حمل و پیروی از دستورالعمل های ایمنی که در کشور خبرگزاری PTI گزارش شده است.

“Sindhu به نام من و من به او گفتم که کسانی که خارج از بازی در مسابقات مهم مانند المپیک مدارک می تواند به بازی ادامه دهد اما آنها باید به دنبال دستورالعمل از کسانی که در کشورهای مربوطه. آنها همچنین باید برخی از اقدامات ایمنی” Rijiju به رسانه ها گفت بعد از کلی بدن جلسه ورزشی اقتدار هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>