تعداد افرادی که تا کنون بهبود پس از ابتلا به بیماری کروناویروس (Covid-19) در کشور عبور 20,000 روز یکشنبه با recuperating نرخ 31.2 درصد و یا حدود یک در هر سه مورد (حتی به عنوان تعدادی از عفونت Sars-CoV-2 عبور 67,000.

مطالعات نشان داده است که پس از بازیابی — جهانی 35 درصد از کل بیماران تا کنون بهبود — تقریبا همه مردم توسعه آنتی بادی است که می تواند آنها را در برابر عفونت است. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر stigmatisation از Covid-19 بیماران حتی به عنوان تحقیقات نشان می دهد که حدود 80 درصد از تمام بیماران در سراسر جهان توسعه خفیف یا بدون علائم است.

از 67,085Covid-19 موارد حداقل 44,000 بیماران تحت درمان در بیمارستان های مختلف در سراسر کشور است. در 24 ساعت گذشته, 1,736نفر تایید شد — بزرگترین پرش تا کنون — حتی به عنوان 4,370تازه عفونت اضافه شد به ملی شمارش بالاترین تک-بعد سنبله. میزان بهبودی در مارس 10 10.3% بهبود به 31.2 درصد در ماه است.

“بازیابی رای نشان می دهد که تقریبا یک سوم از افراد آلوده به بهبود در هند. آن را یک علامت مثبت به عنوان آن در حال افزایش است روز به روز” Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت و درمان گفت: به تازگی.

نرخ افزایش Covid-19 نفر در کشور است اما افزایش بیش از هفته گذشته با دو برابر شدن نرخ ارز که ایستاده بود در 11.5 در مارس 3, کاهش به 10.6در روز یکشنبه. آخرین 10,000 موارد عفونت است که متوقف زندگی سراسر قاره در آمد و فقط سه روز در هند.

نسبت تعداد Covid-19 مورد دوره نقاهت در رابطه با تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از عفونت ویروسی نشان داده است بهبود است. داده های جمع آوری شده از بولتن رسمی از متحده نشان می دهد که نسبت به 9:1 – برای هر 10 مرگ و میر 90 نفر از بهبود از این بیماری است. در اواسط ماه آوریل به نسبت 8:2.

“افزایش نرخ بهبود خواهد دست در دستکش با افزایش در تعداد موارد در حالی که برای. چرا که Covid-19 رمان عفونت و آن را گسترش تا جمعیت ایمنی در برابر ویروس. در حال حاضر به عنوان به چگونه بسیاری از مردم را آلوده قبل از وجود گله ایمنی برآورد متفاوت از هر نقطه بین 30 ٪ از جمعیت به 70 ٪ است. دلیل بالا میزان بهبودی است که 90% تا 95% از عفونت یا خفیف تا متوسط علامتدار یا بدون علامت” گفت: Dr Jugal Kishore رئیس اداره جامعه پزشکی در Safdarjung بیمارستان.

“آنچه در بالا بازیابی رای نشان می دهد که عفونت است که نمی بسیار کشنده در جمعیت هند; ما قادر به مدیریت عفونت و درمان پروتکل های در حال کار,” او اضافه شده است.

کارشناسان می گویند اجرای کامل ملی مستند نتایج در قالب بهبود قابل توجهی در هند مورد دو برابر شدن نرخ. در حالی که این تعداد در ایستاده بود 3.4 روز قبل از محدودیت لگد در آن رفت تا 11.5 on May 3. آن می آیند به 10.6 نشان می دهد یک quickening از عفونت. به طور متوسط در هند گزارش شده حدود 3500موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته.

ایالات متحده گزارش شده است که بیش از 1000 موارد بالاترین میزان بهبودی در Telangana که 62.8 درصد از بیماران در حال حاضر Covid-19-رایگان. این است که با دنبال راجستان که در آن بیش از 58 درصد از کسانی که آلوده بودند بهبود یافته اند و آندرا پرادش که در آن تقریبا 46.7% بهبود یافته اند.

کرالا نبرد در برابر بیماری تنفسی نشان داده وعده داده است. تنها 20 نفر از مجموع 512 تا کنون موارد در حال حاضر تعیین شده به عنوان عفونت فعال. دولت گزارش شده و تنها سه مرگ و میر تا کنون.

ماهاراشترا که دارای بیشترین تعداد از موارد 22,171 دارای یکی از کمترین میزان بازیابی از 18.9 درصد در کشور است.

تامیل نادو و دهلی نو موفق به حفظ تعداد مرگ و میر پایین با وجود افزایش موارد در ابتدا مربوط به Nizamuddin جمع Tablighi Jamaat. دهلی بهبود نرخ 29.9% شبیه به ملی شکل است.

روز یکشنبه در دهلی نو ثبت 381 جدید, موارد مصرف مجموع شمارش به 6,923.

یک سوم از راجستان 33 مناطق در حال حاضر یا هیچ و یا تا دو فعال موارد است. با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان را داده دو منطقه صفر فعال موارد پنج یک و دو را دو فعال مورد هر یک. دو منطقه – بوندی و Sriganganagar – گزارش نشده اند هر صورت پس از شیوع بیماری در راجستان در آخرین هفته از ماه مارس است.

شهری نقاط داغ در سراسر کشور باقی می ماند و بزرگترین چالش در هند نبرد علیه این بیماری که تا به حال غرق مراقبت های بهداشتی زیرساخت در سراسر کشور از جمله بسیاری از کلانشهرهای حتی در سراسر جهان توسعه یافته است.

ماهاراشترا دهلی نو و گجرات سه بدترین آسیب دیده متحده با این بیماری است. در یکشنبه, Maharashtra گزارش 1,943 موارد در حالی که سرمایه ملی اضافه شده 381 موارد است. در گجرات که درخواست کرده است تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مدیر Dr Randeep Guleria به پرواز به دولت برای کمک در مدیریت بیماری 398 نفر آلوده به پاتوژن در روز یکشنبه.

تعدادی از تست های انجام شده برای شناسایی بیماران مبتلا به این بیماری جدید بود 1.6 میلیون در روز یکشنبه به عنوان دولت نشان داد که در آن در نظر گرفته شده به مقیاس آن تست ظرفیت تا 100000 تشخیص در هر روز. توسعه پس از کارشناسان ابراز نگرانی از پایین تست اعداد و دامنه محدود که به گفته آنها می تواند منجر به این بیماری گسترش کشف نشده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im