نیروی هوایی هند روز شنبه در پرواز 15-عضو تیم پزشکی به کویت برای کمک به مقابله با گسترش روز افزون coronavirus عفونت است. این تیم ارتش فرستاده شد پس از کویت نخست وزیر شیخ صباح آل-Khaled Al-Hamad Al-Sabah, نام نخست وزیر نارندرا مودی برای کمک.

امور خارجی وزیر Dr S Jaishankar دنبال کرده بود تا در این مکالمه تلفنی و بعد پرسید: رئیس دفاع کارکنان Bipin Rawat به سازماندهی یک تیم نظامی از پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی.

Jaishankar اعلام ساخته شده در توییتر به زودی پس از نیروی هوایی را سی 130 هرکولس حمل و نقل فرود در کویت. “هند واکنش سریع تیم وارد کویت,” او گفت:.

جنوبی بلوک رسمی گفت: نخست وزیر مودی بود دستور Jaishankar برای ارسال این تیم به ارزیابی سطح از عفونت پس از تماس از کویت PM در تاریخ 1 آوریل.

“این است که به دلیل ارتباط ویژه ای بین هند و کشورهای خلیج فارس است. در زمانی که هر کشور برای خود هند نمی توانید اجازه دهید خود را در خلیج فارس متحدان گفته یک مقام ارشد.

به گفته مقامات تیم بیشتر خواهد شد اگر مورد نیاز است.

سرخپوستان تشکیل بزرگترین گروه از مهاجران با جمعیت حدود 10 لاخ در کشور کویت.

یک بیانیه وزارت امور خارجه گفت: تیم پزشکی انتظار می رود که برای اقامت در کویت برای دو هفته که در طی آن خواهد شد ارائه کمک های پزشکی در آزمایش و درمان افراد مبتلا و آموزش پرسنل ،

هند در حال حاضر عرضه هیدروکسی-Choloroquine به بحرین پس از شاه صحبت PM مودی در مارس 6. ساعت مودی نیز خواسته سلطان عمان در طول 7 آوریل تلفنی گفتگو در مورد هر گونه شرایط پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im