هند را رد کرد انتقاد از ما پنل OIC

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 2:13:51 am

delhi violence, delhi riots, uscirf on delhi violence, mea on delhi violence, uscirf, pm modi, indian express news وزارت امور خارجی گفت که دیدگاه های ساخته شده توسط ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) بخش از رسانه ها بیش از این خشونت ها در دهلی نو شد و در واقع نادرست و گمراه کننده و به نظر می رسد politicising این مسئله است. (فایل)

به عنوان ممکن است ما نامزد ریاست جمهوری از حزب دموکرات صندلی از ما خانه کمیته امور خارجی ایالات متحده کنگره مشاوره بدن در آزادی مذهبی و سازمان همکاری اسلامی انتقاد خشونت و شورش در دهلی نو هند روز پنج شنبه retorted به شدت و به نام این “واقع نادرست” و “گمراه کننده” اظهارات و خواست که جمله “غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس”.

MEA رسمی سخنگوی Raveesh کومار گفت: “ما شاهد نظرات USCIRF (ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی) بخش رسانه ها و تعداد کمی از افراد در مورد حوادث اخیر خشونت در دهلی نو. اینها در واقع نادرست و گمراه کننده و به نظر می رسد با هدف politicising این مسئله است.”

تاکید کرد که سازمان های اجرای قانون در حال کار بر روی زمین به “جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و عادی” که نمایندگان ارشد دولت شده اند درگیر در این فرآیند و این که نخست وزیر علنا درخواست برای صلح کومار گفت: “ما می خواهیم که غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس.”

در حالی که آمریکا کنگره و سازمان های دیگر انجام می دهد و دولت, دولت آمریکا داد و متنوع تر کرد. معاون وزیر جنوبی و آسیای مرکزی آلیس G Wells گفت: “دل ما به خانواده مرحوم و مجروح در دهلی نو. ما اکو PM نارندرا مودی تماس بگیرید و برای آرامش و حالت عادی و از همه طرفین برای حفظ صلح و خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز.”

پیش از آن در روز حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز توییتی “بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از…این یک شکست رهبری بر حقوق بشر است.”

USCIRF صندلی تونی پرکینز گفت: “ما مصرانه از دولت هند به تلاش های جدی برای حفاظت از مسلمانان و دیگران هدفمند توسط اراذل و اوباش با خشونت.”

سازمان همکاری اسلامی را محکوم کرد “اخیر و نگران کننده خشونت علیه مسلمانان در هند…”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>