هند رمپ تا تست مادون, 420,000 آزمایش در یک روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در مورد 420,000 Covid-19 آزمايشات انجام شده در هند در روز چهارشنبه گفته است که نزدیک به دو روزانه تست ظرفیت 220,000 در آغاز ماه است.

به 16 میلیون آزمایشات انجام شده در هند تا به حال با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت را داده است. هفته گذشته حدود 350000 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند روزانه به طور متوسط.

با سومین Covid-19 نفر در سطح جهان افزایش تست گرفته شده در هند آزمایش در هر یک میلیون به 11,485 با توجه به داده ها. این است که بسیار پایین تر نسبت به ما (158,981 آزمون در میلیون) و فقط در حدود نیمی از برزیل 23,094. آمریکا و برزیل دو کشور بدترین ضربه با این بیماری همه گیر.

هند تا به حال یک Covid-19 آزمایشگاه تست در ژانویه – پونا موسسه ملی ویروس شناسی. این تعداد در حال حاضر بالا رفته به 1,301 labs. از این 902 دولت هستند و 399 خصوصی labs.

این مرکز توصیه متحده و اتحادیه سرزمین به نگه دارید تا “آزمون پیگیری و درمان” استراتژی. “تهاجمی تست ممکن است منجر به تعداد بالاتر از روزانه موارد مثبت در ابتدا اما در نهایت رسیدن به یک کاهش به عنوان نشان داده شده است پس از اتحادیه دولت را هدف قرار داده و تلاش در NCT [National Capital Territory] از دهلی نو” یک دولت مطبوعاتی گفت:.

تعداد روزانه موارد در دهلی رفت و به حدود 4000 نفر در ماه ژوئن پس از دولت کوچک تا تست سریع با آنتی ژن کیت.

Dr Puneet Misra جامعه پزشکی استاد در دهلی نو هند موسسه علوم پزشکی گفت: افزایش تست نیز کمک خواهد کرد که نگه داشتن مرگ و میر پایین است. “اگر موارد شناسایی اولیه آنها می توانید دریافت لازمه درمان اولیه. این نیز کمک می کند تا پزشکان در نظارت بر بیماران که ممکن است در معرض خطر مرگ مانند پیر کسانی که با سیستم ایمنی بدن به کسانی که ممکن است دیابت و فشار خون, سرطان, قلب, و بیماری های کلیوی.”

هند شاهد کاهش مداوم در تعداد Covid-19 مرگ و میر. با 31,358 مرگ تا روز شنبه مورد مرگ و میر در ایستاده بود 2.35%.

با توجه به وزارت بهداشت داده ها, بازیابی رای نیز بالا رفته به 63.5%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>