هند را افزایش ویزای F-1 مسئله به ما می گوید سعی خواهد کرد برای کاهش تاثیر: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده گفته است که هند که آن را حفظ خواهد کرد بهترین منافع دانش آموزان در ذهن و تلاش و کاهش تاثیر قانون جدید در مورد ویزای F-1, منابع گفت.

این موضوع مطرح شد در طول مجازی خارجی دفتر مشاوره بین وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla و وزیر امور خارجه برای امور سیاسی David Hale.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد کسانی که F-1 و M-1 (غیر دانشگاهی و فنی و حرفه ای دانش آموزان) دارندگان ویزای برنامه ریزی برای کلاس های آنلاین تنها اجازه داده نخواهد شد به باقی می ماند در آمریکا

“به موضوع ویزای F-1 دانش آموزان مطرح شد در هند-US خارجی دفتر مشاوره” یک منبع گفت.

این منابع گفتند که ما طرف در زمان توجه داشته باشید از آن و گفت: آنها را حفظ خواهد کرد بهترین منافع دانش آموزان در ذهن و تلاش و کاهش تاثیر.

دقیق اجرای دستورالعمل هستند و در عین حال به بیرون آمدن آنها اضافه شده است.

مهاجرت و گمرک (ICE), یک سازمان در داخل ایالات متحده وزارت امنیت داخلی (DHS) روز دوشنبه اعلام کرد که دانشجویان بین المللی به دنبال دوره های آموزشی در ایالات متحده آمریکا باید کشور را ترک کنند اگر خود را به موسسات باید روشن برای تکمیل دوره های آنلاین با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

طول خارجی دفتر مشاوره Shringla و در حال بررسی تمام حیطه درگیری های تحت هند-US جامع جهانی همکاری استراتژیک از جمله سیاسی و اقتصادی و تجاری منطقه ای و همکاری های بین المللی.

در این زمینه از Covid-19 گیر آنها توافق کردند به تقویت بیشتر همکاری های دوجانبه همکاری بهداشت از جمله در داروسازی و واکسن توسعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>