هند نژادها انتشار بومی Covid-19 واکسن 15 مرداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) با همکاری بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود (BBIL) برای آزمایش های بالینی بومی واکسن برای بیماری کروناویروس.

BBIL است که با استفاده از ویروس سویه های جدا شده در ICMR موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا برای توسعه واکسن.

آزمایش های بالینی برگزار خواهد شد در 12 موسسه در سراسر کشور است. این ICMR خواسته است این موسسات به سرعت در مسیر آزمایش های بالینی واکسن آن را به عنوان در نظر گرفته شده به عنوان یکی از “اولویت پروژه ها” که “نظارت در بالاترین سطح دولت”.

در نامه ای به این موسسات به ICMR گفت که این پیش بینی برای راه اندازی این واکسن برای سلامت عمومی استفاده از آخرین ماه اوت 15 پس از اتمام کلیه آزمایش های بالینی.

“BBIL در حال کار در اسرع وقت برای دیدار با هدف, اما نتیجه نهایی بستگی به همکاری از تمام سایت های کارآزمایی بالینی درگیر در این پروژه” آن بیشتر گفت: در این نامه است.

آن را نیز خواسته موسسات به اطمینان حاصل شود که موضوع ثبت نام آغاز شده است در هفته اول ماه جولای.

جدا از IMS و مجموع بیمارستان اینجا دیگر موسسات انتخاب و به صورت کارآزمایی بالینی قرار دارد در ویساکاپاتنام روتک, دهلی نو, Patna, بلگایوم (کارناتاکا), Nagpur, گوراکپور, Kattankulathur (تامیل نادو), حیدرآباد, Arya ناگار کنپور (اوتار پرادش) و گوا.

در ضمن این دارو کنترل کلی از هند (DCGI) در پنجشنبه اعطا مجوز برای داروسازی غول Zydus Cadila به انجام فاز اول و فاز دوم انسانی آزمایش های بالینی برای Covid-19 واکسن.

پتانسیل واکسن نشان داد یک “قوی پاسخ ایمنی” در مطالعات حیوانی و آنتی بادی های تولید شده قادر به به طور کامل خنثی وحشی نوع ویروس Zydus بخشی از Cadila بهداشت و درمان با مسئولیت محدود در بیانیه ای گفت: به مبادلات سهام.

Zydus آغاز خواهد شد آزمایش های انسانی این ماه در بیش از 1000 نفر در سایت های مختلف در هند آن را گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>