هند آماده برای بازگرداندن یوزپلنگ مناطق حفاظت شده ترمیم: کارشناسان حیات وحش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 10:04:26 am

wildlife conservation idnia, cheetah returning to India, cheetah conservation, tiger conservation, narendra modi, Convention on Conservation of Migratory Species and Wild Animals,National Tiger Conservation Authority, Indian express enws “مهمترین علت از دست دادن یوزپلنگ بوده است تاریخی شکار همراه با رشد جمعیت با از دست دادن نخست زیستگاه یوزپلنگ به بخش کشاورزی با توجه به یک متخصص. (فایل)

هند آماده است برای بازگرداندن یوزپلنگ که منقرض شد 70 سال پیش به عنوان گونه مناطق حفاظت شده ترمیم شده اند به گفته کارشناسان حیات وحش.

این کشور در یک وضعیت که در آن آن است که از لحاظ اقتصادی ممکن است از دست رفته را بازگرداند میراث حیات وحش موسسه هند (جنگ جهانی اول) دانشمند ارشد Y V Jhala گفت: در یک جلسه 13th کنفرانس احزاب به کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر و حیوانات وحشی.

در ماه ژانویه دادگاه عالی اجازه داده بود که دولت برای معرفی آفریقایی یوزپلنگ به یک زیستگاه مناسب در کشور در یک تجربی پایه ای برای دیدن اینکه آیا آن را می توانید سازگار به شرایط.

بیان کرد که نادر از هند یوزپلنگ است که تقریبا منقرض شده در کشور ملی ببر حفاظت از اقتدار (NTCA) تا به حال به دنبال اجازه دادگاه به انتقال آفریقایی یوزپلنگ از نامیبیا.

“مهمترین علت از دست دادن یوزپلنگ بوده است تاریخی شکار همراه با رشد جمعیت با از دست دادن نخست زیستگاه یوزپلنگ به, کشاورزی” Jhala گفت: در این جلسه توسط انجمن حفاظت از حیات وحش.

بخوانید| سازمان ملل متحد دیدار با لگد کردن در گجرات: هند اقدامات سازگار با پاریس هدف روی حرارت می گوید PM

“در حال حاضر که هند در یک وضعیت که در آن آن است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازگرداندن ما از دست میراث ما باید ترمیم تمام مناطق حفاظت شده که در آن یوزپلنگ را می توان به ارمغان آورد” گفت: Jhala که او نیز سر از جنگ جهانی اول را تیم ببر.

ترمیمی محیط زیست جهانی است هنجار و “ما سعی می کنید به عقب بر گردیم آنچه که ما از دست داده اند” او گفت:.
تاریخی تهدیدات در مناطق حفاظت شده نفی و از آن زمان به در نظر گرفتن بازگرداندن یوزپلنگ به قاره, Jhala گفت.

“با امکانات اقتصادی و سیاسی خواهد شد و… دولت ابتکار عمل را به یوزپلنگ تقویت بیشتر,” او گفت:.

بازرس کل جنگل ها در اتحادیه جنگل وزارت Soumitra Dasgupta گفت که او امیدوار است که دوباره از یوزپلنگ در شبه قاره برگزار خواهد شد به زودی.

“جالب است به بحث در مورد گونه هایی که تا به حال آن فراز و آینده یو پی اس. آن است که فوق العاده مناسبت و فرصتی برای هند به نمایش گذاشتن برخی از اعمال خوب ما انجام داده اند در گونه های حفاظت,” او گفت:.

“ما مفتخریم که هند چیزی برای حفاظت از هر گونه شما نام” Dasgupta گفت.
متاسفانه وجود یک گونه است که “ما از دست داده اند که یوزپلنگ” او گفت:.

“ما امیدوار هستیم که مقدمه ای از یوزپلنگ در شبه قاره هند برگزار خواهد شد به زودی. تحت دستورالعمل دادگاه راس یک کمیته متشکل از یک متخصص است تشکیل شده است.

“این کمیته مشغول به کار خواهد شد, پیشنهاد و معرفی معرفی یوزپلنگ در هند و این روند را گرفته و به جلو توسط ملی ببر حفاظت از اقتدار” Dasgupta گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>