المپیک-مقدماتی هند باز بدمینتون مسابقات بود که به تعویق افتاد و با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد و در حال حاضر در اینجا برگزار شد از دسامبر 8 تا 13 بعد از BWF پرده برداری از یک تجدید نظر تقویم برای نجات اختلال-آمار نجومی. تور جهانی Super 500 مسابقات در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در دهلی نو از مارس 24-29 را در حال حاضر را از دسامبر 8 تا 13 فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) گفت: در یک نسخه.

همه رویداد مهم خواهد بود قبل توسط حیدرآباد باز (August 11 تا 16) و سید مودی بین المللی (نوامبر 17 تا 22).

به عنوان بسیاری از هشت مسابقات بودند موکول اصلی خود را از تاریخ از جمله رویدادهای مهم مانند نیوزیلند باز سوپر 300 اندونزی باز فوق العاده 1000 مالزی باز فوق العاده 750, تایلند باز سوپر 500 و پایانی تور جهانی در چین است.

“از آن شده است یک کار دشوار است برای برنامه ریزی برای بدمینتون بازگشت. این یک چگال تقویم اما ما با اعتماد به نفس این را فراهم می کند چارچوب به ما اجازه می دهد برای شروع دوباره زمانی که آن را بی خطر است و لجستیکی ممکن است” BWF دبیر توماس لوند گفت.

“در این نقطه در زمان دشوار است برای پیش بینی زمانی که جنبش بین المللی و ورود به محدودیت برداشته خواهد شد و توسط فردی کشورها و سرزمین های, اما ما نمی خواهد سر رقابت مگر اینکه آن را کاملا روشن است که امن است برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de