هند باز: دولت به دنبال سلامت به روز رسانی از چینی shuttlers

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دولت هند با ارسال پرسشنامه به انجمن بدمینتون هند (بای) به دنبال شفافیت در وضعیت سلامت چینی shuttlers, برنامه ریزی برای سفر به این سرمایه های ملی برای ماه آینده به هند باز است.

وزارت امور خارجی (MEA) در چهار شنبه پرسید بای به ارائه برخی از اطلاعات بیشتر در مورد چینی بازیکنان قبل از آن طول می کشد یک تماس در مورد ورود آنها به کشور برای سوپر 500 مسابقات است که یک رویداد مهم برای بازی های المپیک توکیو صلاحیت.

برخی از سوالات پرسیده شده توسط وزارت عبارتند از: “بازیکنان/مسئولین هستند که از آن دولت چین؟’, ‘چگونه بسیاری از بازیکنان/مسئولین قرار گرفته اند برای معاینه پزشکی و گواهی پزشکی صادر شده است’?, ‘چگونه بسیاری از بازیکنان / مسئولین هستند که از کشورهای دیگر؟’ پس از دریافت نمایش داده شد بای کارگردانی کرده است سوالات خود را به همتایان چینی خود است و در انتظار پاسخ است.

“ما ارسال سوالات دریافت شده از امور خارجی وزارت به چینی بدمینتون انجمن. ما در حال انتظار برای پاسخ. هنگامی که آنها برگرداندن ما ارسال آنها به وزارت برای شروع روند اخذ ویزا” بای وزیر آجی Singhania گفت PTI.

جهان بدون 1 چن Yufei جهان شماره هشت او Bingjiao و سابق انگلستان قهرمان Shi Yu چی هستند و برخی از ستارگان 60-plus چینی تیم ملی که انتظار می رود به رقابت در ایندیرا گاندی ورزشگاه بین المللی از مارس 24 تا 29.

بای خوش بینانه در مورد چین مشارکت در هند باز با وجود این ترس اطراف مرگبار coronavirus به عنوان چینی shuttlers بودند در قرنطینه برای تقریبا دو هفته در اروپا در اوایل این ماه.

مرگبار coronavirus که سرچشمه در ووهان چین تا کنون به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر و آلوده حدود 80,000 در سطح جهان و وجود نگرانی در مورد گسترش ویروس.

با توجه به مخاطرات بهداشتی و هند قرار داده اند پرواز ممنوع در چین و هنگ کنگ علاوه بر صدور اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای افرادی که در حال سفر به این کشور از تحت تاثیر کشورهایی مانند کره شمالی و ایران و ایتالیا.

اوایل این ماه دولت نمی اعطای ویزا به کشتی گیران برای مسابقات قهرمانی آسیا با توجه به همین نگرانی است.

اما چینی بازیکنان پاک شد به بازی سه تورنمنت در اروپا — آلمانی باز, همه انگلستان باز و سوئیس باز با چینی بدمینتون ارتباط این ادعا که “هیچ کس آلوده است”.

بسیاری از چینی ها اعضای تیم شده است آموزش در بریتانیا برای بازی در این مسابقات در اروپا و بای امیدوار است آنها داده خواهد شد ویزا.

“چینی shuttlers شده اند در اروپا واقعا برای مدتی در حال حاضر. آنها شده اند قرنطینه وجود دارد و آنها برای اعمال ویزا در انگلستان است. پس از این تیم تا به حال نشده است به چین از شیوع ما امیدواریم آنها داده خواهد شد ویزا” Singhania گفت.

نگرانی خود را از گسترش سریع این ویروس مرگبار در حال حاضر مجبور به تعویق افتادن چهار مقدماتی المپیک حوادث تا کنون — Lingshui چین کارشناسی ارشد (25 فوریه تا مارس 1), ویتنام, بین المللی چالش (24-29 مارس 24-29) و باز (مارس 3 تا 8) و باز (مارس 26-29).

بسیاری از بازیکنان از جمله دو بار قهرمان المپیک Lin Dan لندن مدال برنز ساینا Nehwal و در المپیک ریو quarterfinalist Kidambi Srikanth در حال مسابقه در برابر زمان به کتاب بلیط خود را به توکیو.

هند باز نتیجه مهم مسابقات با توجه به مهلت آن را به توکیو به پایان می رسد در 28 آوریل با رتبه بندی منتشر شده در آن روز در نظر گرفته شود برای مدرک.

بدمینتون جهان بدن (BWF) در روز جمعه گفت: در حال حاضر هیچ “قصد دارد به هر گونه تنظیمات” را به مقررات مربوط به توکیو بازی های تحصیلی دوره است.

جهان بدن ” است که در آن نظارت بر وضعیت و همانطور که در حال حاضر دیگر حوادث را به عنوان در هر برنامه.

“سایر مسابقات در BWF تقویم در المپیک مدرک دوره در حال برنامه ریزی برای اجرای” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>