هند در حال حاضر با ورود روزانه بیش Covid-19 موارد از برزیل; ما جلوتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند مسیر روزانه موارد از بیماری کروناویروس (Covid-19) در حال حاضر پیشی برزیل و غرفه دوم تنها به ایالات متحده نشان می دهد که هند ممکن است شروع به بستن شکاف در این کشور آمریکای جنوبی.

در دوره هفت روزه بین جولای 16 و 22 ژوئیه هند گزارش 269,969 جدید Covid-19 موارد در برابر برزیل 260,962 —دوم و سوم بیشترین روزانه موارد در جهان است. این اولین بار است که هفتگی موارد در هند را تحت الشعاع کسانی که در برزیل. در هفت روز قبل از آن هند گزارش 200,159 عفونت های جدید در حالی که برزیل گزارش 254,713 با توجه به HT داشبورد و Worldometers.

ایالات متحده همچنان به گزارش بیشترین تعداد موارد جدید با نزدیک به نیم میلیون مورد جدید (478,899) آینده در هفته گذشته.

همچنین بخوانید: ‘درمان ساری بیماران به عنوان پتانسیل Covid-19 مورد’: کارشناسان

مطمئن باشید برزیل با 2,231,871 موارد Covid-19 برابر هند 1,238,374 (هر دو از شنبه شب) نزدیک به یک میلیون بیشتر موارد از هند تا هند ممکن است سبقت برزیل در مجموع موارد هر زمان به زودی. ما در ضمن بیشتر موارد از برزیل و هند همراه — 4,100,875 از چهارشنبه.

با هم این سه کشور در ادامه به حساب اکثریت زیادی از موارد جدید. در هفته گذشته سه تا از بدترین آمار سازمان ملل مسئول بیش از 1 میلیون نفر (60%) از 1.6 میلیون مورد جدید گزارش شده در سراسر جهان است.

همچنین بخوانید: 4 ماه ماهاراشترا مستند: اقتصاد نیاز به تقویت ،

تفاوت در مسیر

آمریکا در سفر خود برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در جهان شده است در پشت در دو مورد خوشه. اولین محور در این کشور از شمال شرق با ایالت از جمله نیویورک و ماساچوست و پنسیلوانیا گزارش موارد بالا. این plateaued در حدود یک ماه با موارد جدید حذف از طریق مه و ژوئن. در اواخر ماه ژوئن بزرگتر دوم سنبله بود در گزارش جدید epicentres در ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا هل دادن موارد جدید به بالاترین رکورد دوباره.

در برزیل اولین مورد در کشور گزارش شده در فوریه 25 و موارد شروع به افزایش تقریبا بلافاصله در این کشور در شمال و شمال شرق. در اوایل مارس برزیل تا به حال بیش از 100 ، 000 موارد; با تعدادی از موارد دو برابر در هر 10 روز.

در ماه ژوئن خود را در این کشور گزارش شده نزدیک به یک میلیون Covid موارد است. این موارد به نظر می رسد که آمار فلات در گذشته دو هفته به طور متوسط در حدود 35 ، 000 مورد جدید هر روز در برابر نزدیک به 39,000 در هفته اول جولای.

همچنین بخوانید: Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

بر خلاف دیگر کشورهای caseload در هند رشد کرده و به تدریج و به هر حال نمی ناگهانی سنبله. این ممکن است به طور کامل نمی تواند خبر خوب به دلیل آن را نیز بدان معنی است که این کشور دیده نمی شود هر فلات. در حالی که جدید مورد خطوط روند برای اولین بار دو کشور ناهموار هند شده است به طور پیوسته در حال رشد در حالی که هیچ قطره ای در موارد تا کنون. تقریبا با همه کشورها (به جز دهلی) گزارش رکورد موارد بیش از دو هفته گذشته این مسیر است که هنوز برگزاری نمایشگاه نشانه ای از کاهش.

اما دیگر وجود دارد شباهت بین این سه کشور نیز — شاید توضیح تمدید سیر بیماری همه گیر در آنها است. ما در جهان سومین کشور توسط منطقه جغرافیایی برزیل پنجم و هند هفتم. به عنوان عفونت های دیگر کم در یک بخش از کشور را واکس در یکی دیگر از. از نظر جمعیت هند دومین کشور پرجمعیت ترین در جهان سوم ما و برزیل ششم. انتظار سرانه عفونت و مرگ تعداد کم برای هر سه کشور نسبت به کوچکتر و کمتر پرجمعیت کشور ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>