هند حرکت می کند اسکادران از موشک های شلیک T-90 مخازن به آخرین پست در نزدیکی قراقروم P…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) استقرار نزدیک به 50 ، 000 سرباز در عکاسی چانه ارتش هند برای اولین بار اعزام یک اسکادران (12) T-90 موشک شلیک تانک های زره پوش حامل پرسنل (APCs) و سربازان تیپ (4,000 مردان) در Daulet التماس Oldi (DBO) برای جلوگیری از هر گونه چینی تجاوز از Shaksgam-قراقروم تصویب محور با توجه به بالا فرماندهان نظامی آشنا با این موضوع.

هند آخرین پایگاه در Daulet التماس Oldi DBO نهفته در ارتفاع 16000 پا درست در جنوب قراقروم تصویب و به بانک ها از تراشه-Chap رودخانه در شمال Galwan-Shyok تلاقی.

به عنوان برخی از پل ها در Darbuk-Shyok-DBO جاده نمی تواند رسیدگی به وزن 46 تن تی 90, تانک, ارتش هند فرماندهان فرستاده T-90 مخازن پس از 15 ژوئن Galwan عود توسط fording رودخانه ها و rivulets با استفاده از تجهیزات تخصصی. این زره پوش حامل پرسنل (APCs) و یا پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه M 777 155mm howitzers و 130 mm اسلحه در حال حاضر فرستاده شده به DBO پس از چینی تجاوز در گشت امتیاز 14, 15, 16 , 17 و Pangong Tso انگشت ویژگی های.

همچنین بخوانید: چین سعی کردم به واکسن هند با یک ادعای جدید در بوتان. چرا این boomeranged

در حالی که هند و چین تصمیم گرفته اند برای اولین بار کاملا خلاص و سپس د-تشدید از منطقه, ارتش هند است که نه تنها مطابق با نیروهای نظامی قدرت بلکه کاملا تماشای PLA استقرار تانک های دفاع هوایی رادار و سطح به هوا موشک در عکاسی چانه.

متارکه است که کار در حال پیشرفت با هر طرف تایید حرکات دیگر فرماندهان که خواسته نمی توان گفت.

در حالی که ارتش هند نیز تصمیم به سیاه و سفید-بالا پیشبرد زمین فرود در DBO دلیل اصلی برای استقرار تانک در منطقه است که برای جلوگیری از هر گونه ناگهانی چینی حرکت از شمال به آنها اضافه شده است.

همچنین بخوانید: ‘بلاعوض’: هند رسمی را تیز و برنده تلافی در چین مشاوره در سیاست خارجی

در حال حاضر چین ساخته شده است برخی از 36 کیلومتر از جاده در Shaksgam دره (5163 کیلومتر مربع که به طور غیرقانونی واگذار پاکستان به چین در سال 1963) و هند برنامه ریزان نظامی که از ترس PLA خواهد link G-219 (لهاسا-کاشغر) و بزرگراه قراقروم عبور از Shaksgam منتقل می کند.

حتی اگر این کار نیاز به تونل زنی تحت پرمافراست از Shaksgam یخچال چینی توانایی های فنی به تکمیل این کار است.

همچنین بخوانید: دوقلو تمرینات نیروی دریایی با ما supercarriers سیگنال چهار وارد کرده است

ترس است که پس از پیوند به اتمام است, PLA را تحت فشار قرار دادن DBO از شمال به عنوان آن نیاز دارد یک بافر برای جلوگیری از ارتش هند از هدف قرار دادن جاده ها است.

به گفته فرماندهان نظامی هدف اصلی از PLA تجاوز این بود که برای روشن شدن تمام درگیری با ارتش هند در امتداد 1147 کیلومتر طول خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ و تحمیل 1960 نقشه ادعا می کنند. اما این تلاش بود با زور و اجبار دفع مردان 16 بیهار که در 3 پیاده نظام مکانیزه از سین کیانگ نظامی منطقه در 15 ژوئن در Galwan.

این طرح جفت و جور میشد به یک طرح بزرگتر از ارتباط G219 بزرگراه به G314 (کاشغر-اسلام آباد بزرگراه قراقروم) از طریق قراقروم-Shaksgam تصویب محور به منظور صرفه جویی نه تنها زمان بلکه فاصله.

یک به ثمر رسیدن این طرح را ساخته اند و ارتش هند مواضع غیرقابل دفاع نه تنها در DBO بلکه در Siachen به عنوان پاسگاه مرتبط است Sansoma (حیاتی پایه در Nubra رودخانه قبل از Siachen) از طریق Saser la-Murgo محور.

در بسیاری از پرویز مشرف به طرح interdict سرینگر-کرگیل بزرگراه و گرسنگی هندی موقعیت در Siachen در طول سال 1999 کرگیل جنگ بین هند و پاکستان موازی در چین شی جین پینگ را به تلاش برای interdict این DSDBO جاده به قطع DBO 21 سال بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>