هند مبارزه سخت اما دفاعی گذشت از Harmanpreet سینگ هزینه آنها عزیز به عنوان آنها سقوط به اولین شکست خود را در نسخه دوم FIH هاکی لیگ برتر از دست دادن 2-3 تا جام جهانی بلژیک در اینجا در روز یکشنبه. پس از شکست های دنیا شماره سه هلند در باز خود دو بازی از FIH لیگ برتر, هند, ضرب و شتم جهان شماره یک بلژیک در هیجان بازی روز شنبه همچنان بدون شکست خود را اجرا کنید که برداشته آنها را به تعداد چهار موقعیت در رتبه بندی جهان.

اما Manpreet Singh-led طرف نمی تواند تکرار شنبه عملکرد و رفت مبارزه در دومین بازی خود در برابر جهان تعداد شماره یک بلژیک.الکساندر Hendrickx به ثمر رساند از گوشه مجازات در دقیقه سوم برای بلژیک بود اما Maxime Plennevaux را (17th, 26th) دو زمینه اهداف است که تضمین پیروزی برای بازدید از طرف.هند اهداف آمد از چوب Vivek ساغر پراساد (15) و Amit Rohidas (17).

پیروزی را فعال کنید بلژیک به نگه داشتن خود را در موقعیت های بالا در جدول رده بندی با 14 امتیاز از شش بازی در حالی که هند قرار می گیرد دوم با هشت امتیاز از چهار بازی.

این Kalinga ورزشگاه شده است خوشحال شکارگاه برای بلژیک به عنوان آن است که همان محل که در آن آنها برداشته قبل از ازدواج خود عنوان قهرمانی جهان در سال 2018 است.

قرمز شیرها در زمان سرب به عنوان اوایل به عنوان در دقیقه سوم زمانی که Hendrickx به ثمر رساند از گوشه مجازات پس از دو اولیه تلاش Sebastien Dockier و توماس Briels شد درخشان ذخیره شده توسط هند متولی روابط عمومی Sreejesh.هند درو سطح هشت ثانیه قبل از پایان سه ماهه اول زمانی که Vivek میرود و پس از Surender کومار کار خوب از جناح راست.

بلژیک ترمیم سرب خود را دو ساعت به سه ماهه دوم از طریق Plennevaux که منحرف در یک پاس زیبا از سیمون Gougnard.

اما از آن زمان هند فقط 30 ثانیه به سطح نمرات زمانی که Rohidas گل کردن تک به تک از گوشه مجازات.

سرخپوستان همسان بلژیک در هر جنبه ای از بازی اما یک زوزه کش از Harmanpreet هزینه سمت خانه عزیز به عنوان بلژیک دوباره در زمان رهبری تنها چهار دقیقه از نیمه وقت.

Harmanpreet شد از گناه به دور یک توپ سست بود که توسط نیکولاس ده Anibel که تصویب آن به Plennevaux و او بدون اشتباه در به ثمر رساندن گل دوم خود را از روز است.

توسط یک هدف سرخپوستان ساخته تهاجمی شروع به پس از تغییر به پایان می رسد تامین امنیت گوشه مجازات به زودی اما Rohidas’ شات ذخیره شده توسط بلژیک دروازه بان وینسنت Vanasch.

پس از Harmanpreet را زوزه کش های دفاع هند تولید عملکرد جامد برای خنثی کردن بلژیک را تهدید.

در 44 دقیقه هند به دست آورده یکی دیگر از گوشه مجازات, اما آنها bungled این شانس را به عنوان سه ماهه سوم تولید هیچ اهداف است.

در آخر 15 دقیقه سرخپوستان فشرده و سخت برای اکولایزر اما بلژیک دفاع ایستاده بود مثل یک سنگ به انکار میزبان هر باز به عنوان مسابقه به پایان رسید در این بازدید کننده را به نفع.

هند کاپیتان Manpreet سینگ سرزنش از دست رفته شانس برای تیم او را شکست.”من فکر می کنم ما آموخته اند که بسیاری از چیزهایی که بیش از دو بازی. ما تا به حال فرصت خوبی است اما ما نمی بسیاری از آنها را,” او گفت:.”من واقعا افتخار این تیم است. ما شروع با سرعت خوب از اول سوت به ثمر رساند و در دقیقه. و ما خوب ضد حملات بنابراین ما نیاز به بهترین استفاده را از آن.”هند بعد از بازی استرالیا در دور سوم از مسابقات در اینجا در فوریه 21 و 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de