هند مستند: خرید و وحشت در سراسر کشور, پلیس گام در

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ahmedabad, گواتی, Jaipur, کلکته, Lucknow, Mumbai | به روز شده: مارس 25 سال 2020 11:31:59 am

india lockdown, coronavirus india lockdown, coronavirus india, coronavirus lockdown, coronavirus India complete lockdown, coronavirus india deaths, coronavirus india death, coronavirus covid-19, coronavirus news, coronavirus testing بعد از سخنرانی در یک فروشگاه مواد غذایی در بخش سیون در بمبئی. (اکسپرس عکس Pradip Das)

با وجود نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر برای آرامش و که وجود دارد کافی تامین اقلام ضروری خود را برای 21 روز مستند باعث وحشت خرید در سراسر متحده است.

در بمبئی به زودی پس از سخنرانی خود را به پایان رسید, ساکنان عجله در droves به بقال و سبزی فروشندگان به سهام تا در foodgrains, اسنک شیر و تخم مرغ و نان و تمیز کردن مواد. پلیس با استفاده از باتوم به اعمال ممنوعیت در تجمعات. “من تا به حال برای بازگشت به خانه و دست خالی از آنجا که برخی از نیروهای پلیس بودند ضرب و شتم مردم جلوتر از ما” گفت: Pooja جشن یک کار حرفه ای که رفت و با پدرش به یک فروشگاه مواد غذایی در نزدیکی Bhayander ایستگاه پلیس. در Juhu, یک سبزی سبد خرید شد تعقیب توسط مردم به نوبه خود با پلیس در تعقیب.

یک پلیس زن در Ballinger شهرستان Kandivali گفت: رشد جمعیت حتی قبل از ساعت سخنرانی به پایان رسید. “آنها فقط فرار کردن به عنوان به زودی به عنوان ظ گفت: مستند” او گفت:.

در کلکته جدید Alipore بازار دیدم افرادی که در ماشین به آسانسور گونی پر از اقلام است. مغازه فروش مرغ مجبور شدند باز وحشت زده مشتریان. “ما می خواهیم به خرید به عنوان بسیاری از چیزهایی که ممکن است که من بیش از حد بسیاری از دهان برای تغذیه در خانه و گفت:” یک مرد در 40s, خرید با همسر و راننده. به زودی, کلکته شهرداری شرکت مقامات وارد, نزدیک به مغازه ها, و وقتی که کار نمی کند خاموش قدرت عرضه به بازار است.

لکنو بازار دیدم جمعیت زیادی ازدحام در اطراف مغازه فروش دارو و مواد غذایی و شیر و سبزیجات است. به دنبال شیر برای کودکان خود را در یک فروشگاه مواد غذایی در Nishatganj بازار Ashish سینگ (31) گفت: “من نمی دانم اگر وجود خواهد داشت ترتیبات شیر و سایر ملزومات… من شده اند به چهار مغازه ها اما هیچ کدام شیر است.”

صف های طولانی دیده می شد در خودپرداز بیش از حد. صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در Nishatganj گفت: “اگر این ساعت تا به حال برای ایجاد یک اطلاعیه مانند او یا باید آگاهانه ما را در پیشبرد و یا باید با توجه به دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه کالاهای اساسی در دسترس خواهد بود…”

اضافی دبیر کل Awanish Awasthi گفت: ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای عرضه کالاهای ضروری برای هر کس در خانه است. “تعداد زیادی از وسایل نقلیه خواهد شد.”

احمدآباد بیش از حد جمعیت دیدم در سبزی ها و فروشگاه های مواد غذایی و همچنین Amul لبنی سرو و پمپ بنزین. صاحب یک ارائه در فروشگاه Vasna Bhayali جاده در وادودارا گفت: آنها می ترسید برای ایمنی خود را. “عجله غیر قابل باور است. اگر ما از لوازم فردا ما ممکن است مجبور به تعطیل,” او گفت:.

سانتی متر Vijay Rupani رفت و در رسانه های اجتماعی به اطمینان دهم که هیچ منابع را اجرا کنید.

راجستان سانتی متر Ashok Gehlot استقبال از ابتکار توسط PM در حالی که درخواست جمع به اطمینان حاصل شود که فقیر مراقبت از گرفته شد. اما او بیش از حد بود به درخواست تجدید نظر برای آرامش بیش وحشت خرید. “هیچ منع افتتاح مغازه های فروش کالاهای ضروری و بدون محدودیت زمانی بوده است ثابت برای این,” او گفت:. “مصرف کننده فروشگاه باید استفاده از تلفن همراه ون برای تحویل خانه از موارد لازم است.”

آسام دیدم وحشت از خرید اقلام ضروری در طول روز ، آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: “دشوار” به نام “اقدامات سخت”. در کشورهای دیگر از غرب در انتخابات گفت: مردم در حال حاضر آماده به صورت فوری تا چند روز آینده.

در یک سری از توییت مودی گفت: “هموطنان من کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت… کالاهای اساسی و داروها و غیره در دسترس خواهد بود. مرکز و دولت های مختلف دولت ها را در هماهنگی نزدیک برای اطمینان از این است.”

صفحه اصلی وزیر Amit Shah همچنین مطمئن باشید که وجود خواهد داشت هیچ بحران کالاهای ضروری.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>