هند مستند خاطرات روز 6: مودی یوگا تصویری, ‘مواد شیمیایی’ اسپری شود تا مهاجران کرالا coronavirus بازماندگان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس وب میز | به روز شده: مارس 30, 2020 10:38:12 pm

کارگران مهاجر در Chambal Dholpur مرز در راجستان بعد از این مستند بیش از coronavirus. (اکسپرس عکس Gajendra Yadav)

به عنوان هند وارد روز 6 از 21-day مستند روز دوشنبه تعداد COVID-19 نفر در هند صعود به 1071 در حالی که مرگ و میر لمس 29. در حالی که کشورهای در حال کشیدن تمام متوقف می شود برای اطمینان از اجرای دقیق سراسر کشور مستند این مرکز تصریح کرد که این ویروس هنوز هم در محلی انتقال مرحله در کشور وجود دارد و آن این است که هیچ جامعه انتقال هنوز.

بیایید نگاهی به در چگونه هند در برخورد با شیوع COVID-19.

دهلی نو

نخست وزیر نارندرا مشترک 3D متحرک ویدئوها از او انجام یوگا در توییتر نشان می دهد که چگونه او باقی می ماند مناسب است. “در طول دیروز #MannKiBaat کسی از من پرسید در مورد روال تناسب اندام در طول این زمان. از این رو فکر های این فیلم یوگا” او هنوز توییتی.

در پاسخ به یک سوال در ماهانه آدرس رادیو “Mann ki Baat” روز یکشنبه در او چگونه است نگهداری مناسب در طول مستند, نخست وزیر گفته بود او را در پست “یوگا با مودی” ویدئوها.

اوتار پرادش

ویدیو نشان می دهد کارگران مهاجر بودن با اسپری جریان آب مخلوط شده با مواد ضد عفونی کننده پس از بازگشت به, Uttar Pradesh را در بریلی ضلع است موجب اختلاف در روز دوشنبه. دولت های منطقه گفت که این موضوع در حال بررسی و اقدام خواهد شد در برابر آن مسئول است.

تأمل در حادثه منطقه دادرس Nitish کومار گفت که کارگران مهاجر آمده بود از دهلی نو به ماهواره ترمینال اتوبوس در بریلی که در آن بریلی ضلع نگر Nigam و آتش نشانی تیم اسپری آنها را با آب مخلوط شده با هیپوکلریت سدیم استفاده شده است که در مقیاس بزرگ برای سطحی, تصفیه, سفید, بوی حذف و آب ضد عفونی. او در ادامه گفت که کسانی که مبتلا هستند تحت درمان زیر جهت منطقه افسر ارشد پزشکی.

غرب بنگال

مرگ و میر در بنگال غربی افزایش یافت و به دو در روز دوشنبه در حالی که تعداد موارد در دولت را لمس 21. بسیاری از برتر موسسات آموزشی یعنی کلکته دانشگاه Jadavpur دانشگاه و سنت خاویر دانشگاه در روز دوشنبه متعهد به کمک به, West Bengal دولت اضطراری صندوق امداد و کمک به دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Chandigarh

یک پلنگ مانند حیوانات کشف شده در Chandigarh را مجلل بخش 5 منطقه مسکونی در صبح روز دوشنبه پس از آن پلیس اطلاعیه ها در این منطقه درخواست مردم برای ماندن در خانه. حتی اگر پلیس گفت: این حیوان پلنگ حیات وحش فعالان مطمئن نیستید در مورد این ادعا است.

کرالا کارناتاکا و تامیل نادو

عاطفی صحنه بازی کردن در خارج از بیمارستان عمومی در کرالا Pathanamthitta منطقه شنبه به عنوان پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی خداحافظی به پنج نفر از اعضای یک خانواده بودند که پس از مرخص تست منفی برای رمان coronavirus. 25-سال-پیر مرد پدر و مادر خود را در سن 55 و 53 و دو نفر از بستگان خود بودند اجازه خروج از انزوا بخش در بیمارستان عمومی پس از سواب نمونه های آزمایش منفی دو بار برای کوروناویروس.

در کارناتاکا 10 نفر دستگیر و به نقض صفحه اصلی قرنطینه در بنگلور. در ضمن کابین خبرخوان Ola اعلام کرد که آنها خواهد شد و به 500 وسایل نقلیه به دولت است که خواهد شد مورد استفاده برای COVID-19 فعالیت های مرتبط در دولت است.

در تامیل نادو تعداد موارد افزایش به 67 با 17 مورد جدید داشتن گزارش شده در کشور در طول 24 ساعت گذشته. در میان 67 موارد پنج را بهبود در حالی که یک بیمار موفق به پاسخ به درمان است.

گجرات

تعداد موارد مثبت در گجرات لمس 69 روز دوشنبه. در ضمن, 93 کارگران مهاجر دستگیر شده بودند در سورات برای هجوم مستند و, حمله پلیس ایالتی در روز دوشنبه. با توجه به Ashwani کومار وزیر به گجرات دولت بیش از 8.95 لاخ مواد غذایی بسته های توزیع شده در سراسر کشور برای کارگران مهاجر که از دوشنبه.

خارج از این حدود 3.5 لاخ بسته بودند توزیع در میان نیازمندان در هشت شهرداری شرکت ها در دولت است.

ماهاراشترا

سه شهرداری شرکت در ماهاراشترا باید شروع به استفاده از تلفن همراه نرم افزار به طور خاص طراحی شده برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus یک مقام ارشد روز دوشنبه گفت:. Navi Mumbai خان و پنول شهرداری شرکت ها با استفاده از Coviguard و Covicare برنامه های توسعه یافته با حمایت از اداره صنایع این مقام گفت. این برنامه طراحی شده است برای پیگیری کسانی که خانه قرنطینه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>