توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 فوریه سال 2020 3:48:39 pm

India Turkey relation, Turkey president on Jammu and Kashmir, Turkey on J-K, Erdogan on J-K, Pakistan Turkey ties نارندرا نخست وزیر با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در حیدرآباد خانه در دهلی نو (فایل)

هند روز شنبه با صدور قوی رفتار ترکیه در اظهارات رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در جامو و کشمیر در طول پاکستان مراجعه کنید. MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت: اردوغان در سخنان منعکس کننده نه درک درستی از تاریخ و نه از رفتار دیپلماسی است. او همچنین افزود که این اظهارات تحریف وقایع گذشته برای پیشبرد یک فکر محدود از نظر زمان حال است. این رفتار فرستاده شده توسط دبیر (غرب) در MEA به سفیر ترکیه در دهلی نو امروز.

و اضافه کرد که هند می یابد اظهارات اردوغان “کاملا غیر قابل قبول” Raveesh کومار گفت: قسمت این است که “اما یک مثال دیگر از یک الگوی ترکیه دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر است. ما به خصوص رد تلاش های مکرر ترکیه برای توجیه تروریسم فرامرزی تمرین خیلی پرهیاهو و پاکستان.”

وی با اشاره به تشکیل جلسه مشترک پارلمان پاکستان روز جمعه ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان با ابراز این کشور را عمیق عشق و محبت برای پاکستان و به شدت مورد حمایت و موقعیت خود را در کشمیر.

“به منظور کشمیری مردم به نگاه امن در آینده هم با پاکستان و هند همسایگان ضروری است برای حل این مشکل از طریق گفت و گو و بر اساس عدالت و انصاف و نه از طریق برخورد او گفت:” به عنوان گزارش شده توسط سحر. “با وجود قطعنامه های تصویب شده توسط شورای امنیت سازمان ملل کشمیر است که هنوز هم در محاصره و هشت میلیون نفر در کشمیر. آنها نمی توانند خارج,” او اضافه شده است.

هند را رد کرده بود همه مراجع به جامو و کشمیر ساخته شده توسط رئیس جمهور ترکیه گفت: آن را جدایی ناپذیر و مسلم بخشی از هند است. همچنین این خواسته رئیس جمهور ترکیه به دخالت هند در امور داخلی و پیشنهاد آنها توسعه “درک صحیح از حقایق” خبرگزاری PTI گزارش شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im