‘هند یک کشور غیر قابل پیش بینی,’ بالا, هندی, ستاره ها, پیش بینی های جدید عادی پس از همه گیر…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آیا طرفداران عجله به عقب ؟ خواهد شد و آموزش در خارج از کشور بود به عنوان بدون هیچ زحمتی رایگان به عنوان آن استفاده می شود? آنچه در مورد تماس های ورزشی که در آن اجتماعی فاصله می تواند واقعا نمی تواند تمرین?به طور خلاصه, خواهد, ورزش و ورزش هرگز همان خواهد شد دوباره در جهان زخم خورده توسط COVID-19 همه گیر?به دنبال پاسخ به این پرسش PTI ورزشی تیم رسیده به برخی از هند بزرگترین ورزشکاران — فعلی و سابق-که زل می زد به توپ کریستال و پیش بینی آینده از ورزش پس از عمل از سر گرفته است.

پاسخ بودند ترکیبی از بیم و هراس و خوش بینی. در اینجا زیرچشمی نگاه کردن به افکار خود را:SACHIN TENDULKAR (هند یکی از بزرگترین اطفال):بدون شک در جهان است رفتن را از طریق بزرگترین چالش در طول عمر ما. من فکر می کنم بازیکنان را با احتیاط برای برخی از زمان وقتی که می آید به استفاده از بزاق (به درخشش توپ). آن را در ذهن خود.بالا سپاس و بغل کردن هم تیمی های خود اجتناب خواهد شد برای برخی از زمان. این چیزی است که من می خواهم به این باور است. آنها را آگاهانه آغاز خواهد شد و ممکن است حفظ اجتماعی فاصله.

ABHINAV BINDRA (هند اولین و تنها فردی طلای المپیک-مدال): ورزش ابزاری است که متحد مردم و شادی به ارمغان می آورد به هزاران نفر از شرکت کنندگان و بینندگان در سراسر جهان است. در حالی که جنبه های افزایش ایمنی پروتکل خواهد بود یکپارچه برای آینده قابل پیش بینی را می خواهید و از جاذبه های, ورزش, کاهش نمی خواهد.

به طور کلی پرجمعیت تبدیل شده است آگاه تر از سلامت خود و فیزیکی خود را به خوبی بودن, راه استفاده از ورزش برای بهبود تناسب اندام رشد خواهد کرد.

پست-COVID-19 جهان می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای هند است. وجود دارد ممکن است خیلی خارجی قرار گرفتن در معرض و این ممکن است اجازه می دهد هند به ساخت های مناسب ورزشی و زیرساخت ها است.

BAJRANG PUNIA (جهان نقره-مدال کشتی گیر):کشتی یک ورزش است. زمانی که کشتی را, رزومه, هیچ راهی وجود دارد شما می توانید اجتناب از تماس فیزیکی. اما من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هیچ تردیدی. من نمی بینم هر گونه تغییر اتفاق می افتد.

تنها چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که این ورزش تبدیل خواهد شد بیشتر شدید. همه ورزشکاران خواهد گشت و پس از مدت زمان طولانی. آنها استفاده نمی شود به چنین طولانی می شکند. همه ما در حال تجزیه و تحلیل ما نقاط ضعف و قوت بنابراین زمانی که مسابقات از سر گرفته خواهد شد رقابت شدید خواهد بود.

M C MARY KOM (شش بار قهرمان جهان و یک برنز المپیک-مدال):ما همه امید و دعا به شدت برای همه چیز را به بازگشت به حالت عادی اما می توانید آنها همیشه ؟ البته که نه. این ویروس توسط دشمن است که هیچ کس حتی به طور کامل درک. ورزش را تغییر دهید. معدن تماس با ما ورزش است و من شخصا نگران این هستید که چگونه ما در حال رفتن به مقابله با آن. در حال حاضر من نمی بینم هر مبارزه اتفاق می افتد در آموزش حداقل من خواهد بود کاملا در برابر آن است.

من اعتقاد دارم که آموزش های خود را تبدیل خواهد شد بسیار فردگرا. به عنوان برای طرفداران آنها را دوباره به تماشای من نمی بینم یک مشکل وجود دارد. اما بله استاندارد بهداشت در مسابقات خواهد شد تا به سطح دیگری.

من اعتقاد دارم که یک بار واکسن توسعه یافته است, چیزهایی که می توانید به آنها چگونه بودند اما تا آن زمان سفر کمتر خواهد بود مکرر آموزش را دقیقا نمی توان یک تیم و مسابقات من نمی دانم که چگونه آنها سر گرفته خواهد شد.

VIJENDER SINGH (هند اولین و تا کنون تنها بوکسور مرد به برنده مدال المپیک):من فکر نمی کنم از آن خواهد بود که آسان به طرفداران آن نباید بود چرا که به اعتقاد من مردم باید با احتیاط اما هند است غیر قابل پیش بینی کشور kuch bhi هو sakta hai yahan (هر چیزی ممکن است در اینجا). مردم شده اند در خانه برای مدت طولانی آنها ممکن است فقط به این ورزشگاه در اولین فرصت.

منطق اقتضا می کند که تبدیل شدن آنها به بیشتر محتاط. ورزشکاران خواهد بود محتاط تر قطعا آموزش به خارج از کشور نمی شود همه آسان است که کمتر در مسابقات اتفاق خواهد افتاد و هر زمان که آنها رخ می دهد و من مطمئن هستم که آنچه مشارکت خواهد بود.BHAICHUNG BHUTIA (سابق هند, فوتبال, کاپیتان):در عصر امروز که تلویزیون و سیستم عامل های دیجیتال تبدیل شده اند بسیار مهم است بخشی از زندگی ما, من فکر نمی کنم کمبود تماشاگر در استادیوم خواهد شد که خیلی از تحمل تا آنجا که کسب و کار نگران است. من با دیدن تلویزیون و دیجیتال به دست آوردن از این.

رویدادهای ورزشی را به تدریج دوباره به آنچه که قبل از آنها بودند. می توان آنها را پشت درهای بسته برگزار شد ، تا زمانی که یک واکسن است که من فکر نمی کنم آنها می توانند مردم را در داخل به عنوان آن را شامل بسیاری از خطرات.

ب سای PRANEETH (برای اولین بار هندی نر بدمینتون بازیکن را به نفع خود یک جهان مدال برنز در 36 سال):ما باید به یک سفر است و من فکر می کنم همه می ترسم به سفر به کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و حتی کشورهای اروپایی و حتی اگر بین المللی, تقویم رزومه.ترس از ابتلا به این ویروس همیشه وجود دارد خواهد بود در پشت ذهن خود را حتی زمانی که شما در حال غذا خوردن در هر رستوران یا حتی بازی. من نمی دانم که چگونه حتی بازی امکان پذیر خواهد بود با توجه به این واقعیت است که در طول یک مسابقه شاتل لمس توسط بازیکنان و توسط سرویس قاضی.

همچنین در حالی که بازی شما تغییر پیراهن خود را که با عرق خیس, بنابراین من اعتقاد دارم که تنها پس از ما واکسیناسیون بازی شروع می شود اما حتی پس از آن شما خواهد شد ببینید مردم با پوشیدن ماسک و تلاش برای جلوگیری از مکان های شلوغ به امن است.MAHESH BHUPATHI (چند بار گرند اسلم برنده سابق تنیس): ورزش تغییر نمی دهد. همه چیز عادی خواهد بود یک بار COVID-19 می رود.JEJE LALPEKHLUA (بالا, هندی, فوتبالیست):آن را کمی از زمان برای بازگشت به حالت عادی است اما هنگامی که همه چیز عادی هستند, ما نمی خواهد ترس را به شرکت.در حالی که سفر و حرکت بین پروازها و هتل ها و شهرهای ما فقط باید بیشتر مراقب باشید و مراقبت از خودمان و دیگران است.

JOSHNA CHINAPPA (Top بازیکن اسکواش):من فکر می کنم من باید به دقت فوق العاده در پرواز به عنوان کسانی که در حال اصلی حمل و نقل از میکروب ها در سراسر جهان است. وجود خواهد داشت های جدید عادی برای اطمینان حاصل کنید. عبور از فرودگاه نیز بسیار سخت تر است.

اولین غریزه من بعد از بازی به لرزش دست در دست حریف است اما در حال حاضر همه چیز ممکن است تغییر نیز وجود دارد.

سردار سینگ (سابق هاکی مردان کاپیتان تیم):از نقطه نظر المپیک آماده سازی نقطه به علاوه این تیم خواهد شد زمان بیشتری برای آماده سازی برای بازی های المپیک, اما منفی است و آن را باید دوباره آن را در نظر دارد.

هنگامی که ورزش رزومه اجتماعی فاصله رفتن به هنجار های جدید و از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه آن را به اجرا در تماس های ورزشی مانند بوکس, کشتی و یا برای که ماده هاکی و فوتبال که در آن نزدیک پردازد و تماس بدن شایع است.

KONERU HUMPY (جهان سریع قهرمان شطرنج و هند شماره 1):بازی در فضای باز با تماشاگران امن نیست و نمی خواهد بود آسان به سازماندهی برای یک بعدی سال است. به نظر من ما نیاز به نشان دادن برخی از صبر و شکیبایی است.

D HARIKA (هند زنان شماره 2 بازیکن شطرنج):آن را قطعا برخی از زمان برای بازیابی و یا سفر. آن می تواند بر بسیاری از ورزشکاران به عنوان یک سال است که تقریبا رفته در زندگی اما ورزش, من فکر می کنم پشت در حرکت بدون هیچ گونه مشکلات….شاید در شش ماه تا یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>