هند هاکی مربیان می گویند جدید المپیک تاریخ کمک خواهد کرد که در گچ طرح اقدام

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی مردان هاکی مربی تیم گراهام رید روز دوشنبه گفت: اعلام تاریخ جدید برای بازی های المپیک توکیو به آنها داده وضوح در گچ نوشتن یک تازه اقدام به برنامه ریزی برای آینده 15 ماه.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) که تا به حال به تعویق افتاد توکیو بازی هفته گذشته با توجه به سرعت در حال گسترش COVID-19 همه گیر در روز دوشنبه اعلام کرد که این رویداد خواهد شد در حال حاضر اجرا از 23 جولای تا آگوست 8, 2021.

“این فوق العاده است برای دریافت برخی از وضوح مورد جدید تاریخ شروع برای توکیو المپیک” رید گفت.

“این به ما اجازه می دهد برای شروع فرایند برنامه ریزی برای آماده شدن برای ماه جولای سال آینده. در ضمن ما به دنبال به جلو به گرفتن از طریق این زمان دشوار دوره و امید به بازگشت را در زمینه آموزش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

Sjoerd Marijne ارشد مربی از تیم زنان هم استقبال برنامه های جدید.

“این خوب است ما به یقین زمانی که بازی های المپیک برگزار خواهد شد و ما کار می کنند نسبت به آن است. ما همه در همان دانشگاه و در دسترس برای هر یک از دیگر در این دوران سخت یک تاریخ جدید برای بازی های المپیک است که خبر خوبی برای همه ما” Marijne گفت.

“اما در حال حاضر ما در زندگی روز به روز ماندن قوی ذهنی و جسمی و مشتاقانه منتظر برای بازگشت به روال عادی ما. ما آماده برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد.”

هر دو هندی مردان و زنان تیم هسته ای گروه در حال حاضر بر اساس ورزشی اقتدار هندوستان بنگلور.

هاکی هند رئیس جمهور Mohd. Mushtaque احمد همچنین گفت که تاریخ آورده اند به وضوح و دو تیم را در حال حاضر نگاه کنید به راه اندازی مجدد آموزش خود را به عنوان به زودی به عنوان وضعیت در اطراف COVID-19 را بهبود می بخشد.

“ما خواهد بود با همکاری نزدیک با هند المپیک انجمن (IOA), وزارت امور جوانان و ورزش و ورزش اقتدار هند در این بعد 15 ماه برای اطمینان از هر دو تیم ما از بهترین منابع برای رسیدن به موفقیت در المپیک گفت:” احمد.

همه هاکی فعالیت های در حال حاضر به حالت تعلیق در سراسر جهان به دلیل شیوع کروناویروس که تا کنون به کشته شدن نزدیک به 35,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>