هند کم تست میزان نیاز به مقیاس نظارت: تجزیه و تحلیل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تجزیه و تحلیل جدید توسط هند اپیدیولوژی نشان داد که این کشور یکی از پایین ترین Covid-19 تست نسبت در مقایسه با دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار و که در آن عفونت مهار اقدامات ممکن است کافی به این دلیل است. هند انجام شده تنها 47 آزمون در هر یک میلیون جمعیت به عنوان از آوریل 5 در مقایسه با 2,753 در انگلستان 4,572 در آمریکا, 8,800 در کره جنوبی و 22,918 آزمون در هر یک میلیون جمعیت در امارات متحده عربی.

این تحلیل همچنین نشان داد که در کشورهای هند که در آن آزمایش شد و بیشتر مرگ و میر بودند نسبتا پایین تر است. کرالا است که بیشترین تست میزان 276 آزمون در هر یک میلیون جمعیت یکی از حداقل مورد مرگ و میر در 0. 65 درصد. اما Madhya Pradesh, Bihar, Punjab غرب بنگال و گجرات بالاتر مورد مرگ و میر متوسط (در حدود 3 تا 9 درصد) در مقایسه با میانگین ملی از 2.3%. تست نیز پایین در این کشورها با حدود فقط 15 آزمون و یا کمتر در هر میلیون نفر است.

نویسندگان– Giridhara R ببو استاد و سر زندگی درس اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI); Tarun <url>, دانشمند, در ICMR-موسسه ملی اپیدمیولوژی; و Deepa R, همکار تحقیقاتی در PHFI; هشدار داده اند که کم تست, اما نرخ مرگ و میر بالا متحده ممکن است از دست رفته مثبت Covid 19 مورد.

نویسندگان باید تقسیم متحده به چهار دسته — متحده با نرخ بالا از تست و پایین مورد مرگ و میر (مانند دهلی کرالا و تامیل نادو) از کجا تشخیص به موقع ممکن است منجر به نتایج بهتر; دو متحده با آزمایش و در عین حال بالا و میر (ماهاراشترا و کارناتاکا) که در آن نویسندگان در حال تلاش برای درک اگر آن دلیل است که سالمندان مبتلا به همکاری morbidities; متحده مانند آروناچال پرادش, Jharkhand و اوتار پرادش با کم تست و پایین مرگ و میر و ایالات مانند بنگال غربی بیهار و Madhya Pradesh که کمتر از 20 تست در هر میلیون اما یک مورد مرگ و میر به میزان 3 تا 5 درصد است.

نویسندگان توضیح داد که یک مستند نمی تواند ادامه داد: برای یک زمان بسیار طولانی است. شامل بیماری های هند باید بیشتر نظارت گسترده ردیابی تست و جداسازی موارد است. “در خلاصه مهار اقدامات نیاز به بهبود در همه کشورها با افزایش تعداد آزمایشات است. همچنین سندرومی نظارت و علامتی قرنطینه اقدامات استراتژی های مفید برای بهبود مهار اقدامات است. متحده است که ناکافی تست ضعیف تشخیص زود هنگام تلاش و بالاتر مورد مرگ و میر مطرح خواهد شد چالش های بیشتری در آینده است. اگر این موارد نه زود تشخیص داده و سپس کسانی که عوارض نمی توان ارجاع به موقع و در نتیجه می تواند تسلیم” نویسندگان نوشت: در BMJ بهداشت جهانی, مجله وبلاگ. این تجزیه و تحلیل نشده است کارشناسی نشده است.

پس از ژانویه 24, کمی بیش از 100,000 آزمایشات انجام شده در هند با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) داده است. ICMR را تایید کرده است حداقل 200 آزمایشگاه های (عمومی و خصوصی) برای تست از طریق RT-PCR ماشین آلات و در روند شناسایی دیگر دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های تحقیقاتی و دانشکده های پزشکی است که قابلیت و زیرساخت برای انجام تست برای ورود به Covid-19 تست شبکه. آن را نیز تهیه 0.5 میلیون سریع تست (آزمایش خون) کیت برای تست توده بود مستقر در کشورهای که در آن حداکثر موارد گزارش شده.

“ما باید در هزینه و در دسترس بودن آزمون است. ما نمی توانیم خودمان مقایسه با ایالات متحده و بریتانیا و یا کره جنوبی. یکی به درک به اندازه کشور ما و دولت از اقتصاد ما…ما را امتحان کنید و ببینید چقدر ما می توانیم گسترش تست و در همان زمان جدا و شامل خوشه دقت کنید. من فکر می کنم ما در حال انجام بهتر از بسیاری از کشورهای اروپایی گفت:” دکتر Shobha Broor ارشد virologist و رئیس سابق AIIMS گروه ویروس شناسی.

نویسندگان BMJ تجزیه و گفت: این مهم است که دولت ها را تست و تشخیص داده است. “آن است که بیش از دو ماه پس از اولین مشاهده COVID19 مورد تشخیص داده شد در هند. ما هنوز هم باید حداقل اطلاعات برای درک اپیدمیولوژیک مسیر COVID 19 در هند است. بزرگترین محدودیت برای تجزیه و تحلیل ما این است که دولت عاقلانه, تست, تشخیص و مورد جزئیات خاص ساخته شده است در دسترس در حوزه عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>