هند فوتبالیست Vineeth می پیوندد COVID-19 خط تلفن مرکز در کرالا

بسیار محبوب فوتبالیست را در خانه اش در ایالت کرالا هند و جمشدپور FC جناح C S Vineeth اتحاد پیوست یک دولت خط تلفن مرکز وجود دارد به توصیه مردم به صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

Vineeth که بازی برای تیم ملی بود و یک بخشی از جمشدپور FC در سوپر لیگ 2019-20 بود تماس گرفته کرالا ورزشی شورای اسلامی در مورد خط تلفن در Kannur و او بلافاصله شروع به پریدن کرد به ضخامت از چیزها.

“پس از من آمد در اینجا (در کرالا), من یک تماس از کرالا ورزشی شورای پرسیدن که آیا من می خواهم برای کمک به با COVID-19 خط تلفن, بنابراین من در پیوست” Vineeth گفت.

“هر چیزی که کمی من می تواند انجام دهد برای کمک در مواقع اضطراری او گفت:” در تمام هند فدراسیون فوتبال انتشار.

31 سال است که ستایش توسط طرفداران در کرالا گفت که او در نظر دارد برای ادامه کار در خط تلفن مرکز تا پایان مستند. او شروع به کار در این مرکز در مارس 28.

“این طرح این است که ما را به ادامه این کمک خط تا خطرات ناشی از کروناویروس در حال برطرف و مستند به پایان می آید. این وضعیت در کرالا است بسیار بهبود یافته در حال حاضر البته” حیله گر وینگر گفت.

هر چند Vineeth و همکاران او در خط تلفن مرکز نمی شد به طور مستقیم در ارتباط با مردم آنها در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی.

“البته ما به دنبال دستورالعمل های تجویز شده توسط دولت در حالی که رفت و آمد و از تماس با مرکز” گفت Vineeth.”ما با ارائه دستکش و ماسک و sanitisers که ما با استفاده از اغلب. اما کسانی که از ما اینجا کار نیست و دقیقا در معرض. همه ما فقط رفتن به خانه و به اینجا می آیند.”در جمشدپور FC مهاجم احساس می کند که منحنی در واقع پهن در کرالا با تعدادی از موارد رفتن به پایین در طول زمان است. تعداد تماس هایی که با او شده است را نیز کاهش داد و از زمان او شروع به کار در مرکز است.

“قبل از ما استفاده می شود برای به دست آوردن بیش از 150 تماس در هر روز است. در حال حاضر این تعداد به مقدار زیادی. تعدادی از موارد نیز پایین رفتن در دولت است. ما فقط نیاز به ماندن قوی و در اب راه رفتن را از طریق این زمان مشکل” Vineeth گفت.

“من می خواهم به همه اصرار به ماندن در خانه و به دنبال دولت دستورالعمل. این زمان خوبی برای صرف با خانواده خود را. ایمن ماندن مردم و مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر