هند فوتبالیست Jeje Lalpekhlua می آید به نجات مردم نیاز مبرم به خون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, فوتبال, مهاجم تیم Jeje Lalpekhlua آمده است برای نجات مردم نیاز مبرم به خون هنگامی که آن را به آسانی در دسترس نیست در Mizoram با توجه به وضعیت فوق العاده ای ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

هند تحت سه هفته مستند اجرا شامل رمان coronavirus و با توجه به وضعیت فعلی آن است که مجموعه ای برای یک هفته دو فرمت.

“با توجه به مستند واحد خون به راحتی در دسترس هستند در حال حاضر. بنابراین این بیمارستان در ارتباط با جوان Mizo انجمن است که به دنبال کمک. این خبر به من رسید و من می دانستم که بلافاصله آنچه که من نیاز به انجام” 29 ساله اعلام کرد.

“شما نمی تواند نگه داشتن آرام و بیکار نشستن در چنین شرایطی است.” او بلافاصله با عجله به کلیسایی بیمارستان در Durtlang, میزرم برای اهدای خون است.

“پس از دریافت اطلاعات ما chalked از برنامه ما. ما به سمت بیمارستان از Durtlang شعبه YMA. از 33 بود که در گزارش 27 تلقی می شد مناسب به اهدا” Jeje مطلع است.

“این در مورد من و یا شخص دیگری آن را در مورد نژاد انسان است که نیاز به مبارزه با هم در حال حاضر بیشتر از همیشه.”

جوان Mizo انجمن (YMA) بزرگترین غیر دولتی سازمان داوطلبانه است که در عمل در درجه اول در Mizoram و برخی از نقاط دیگر شمال شرقی متحده به عنوان به خوبی.

“این بسیار رضایت بخش است که من شده اند قادر به بازی در یک نقش جزئی. من تشکر می کنم از خداوند متعال برای دادن قدرت است.” این اولین بار نیست که Jeje شده است درگیر در فعالیت های بشردوستانه. او به زمان و دوباره افزایش یافت و به این علت در Mizoram هر زمان که وضعیت درخواست کرده است.

“کسی تا به حال با آنها ایستاده. اگر یک بیمارستان در حال سقوط کوتاه از واحد خون ما نیاز به کمک. همه ما نیاز به بازی بخشی از ما در طول بحران. سخت ترین قسمت, من درک می کنم این است که به ماندن در خانه. اما آن را بسیار ضروری است. دیگر ما ماندن در خانه را سریع تر خواهد هند زخم التیام یابد.” Jeje که آخرین بازی برای هند در جام ملت های آسیا 2019 امارات متحده عربی شد احضار ملی کمپ برای مقدماتی جام جهانی برابر قطر بود که به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>