هند تسهیل ویزا درخواست افغانستان هندو و سیک اقلیت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هند گفت: آن اخذ شده است درخواست از اعضای هندو و سیک اقلیت های افغانستان به حل و فصل کردن در این کشور پس از افزایش حملات تروریستی در این جوامع است.

“شده است وجود دارد اخیر جهش در حملات هندو و سیک جوامع در افغانستان است. این حملات انجام شده توسط تروریست ها در دستور خارجی خود را حامیان” امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava گفت: اخبار هفتگی جلسه.

“ما شده اند دریافت درخواست از اعضای این جوامع آنها می خواهند به حرکت به هند, آنها می خواهند به حل و فصل کردن در اینجا. با وجود این در حال انجام Covid-19 وضعیت ما شده اند تسهیل این درخواست,” او اضافه شده است.

به سفارت هند در کابل ارائه ویزا به اعضای جوامع اقلیت را به این کشور می آیند. “پس از رسیدن به اینجا درخواست های خود را خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت و پس از عمل بر اساس قوانین موجود و سیاست” Srivastava گفت.

پس از Nidan سینگ Sachdeva یک رهبر هندوها و سیک ها در افغانستان بود که از اسارت آزاد شده در جولای 18 پس از اینکه ربوده شده در 22 ژوئن امور خارجی وزارت گفته بود که هدف قرار دادن و آزار و اذیت اقلیت های تروریست بود “یکجا”.

“در یک تصمیم اخیر هند تصمیم گرفته است به منظور تسهیل در بازگشت از افغانستان هندو و سیک اعضای جامعه در مواجهه با تهدیدات امنیتی در افغانستان به هند” وزارت تا به حال در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

بحث تابعیت (متمم) قانون فراهم می کند برای یک فرآیند سریع برای اعضای غیر مسلمان اقلیت از افغانستان و بنگلادش و پاکستان به دنبال پناه در هند.

در توسعه جداگانه هند دوباره پرسید: پاکستان برای اطمینان از ایمنی آن اقلیت پس از Gandhara-سبک مجسمه بودا در بر داشت در طول حفاری یک خانه در مردان در خیبر پختونخوا تخریب شد و در جولای 18 در دستور اسلامی روحانی.

این عمل به طور گسترده ای محکوم و راهبان بودایی در گایا را محکوم کرده اند خرابکاری Srivastava گفت.

“ما ابراز نگرانی های ما به پاکستان است. ما باید منتقل انتظار ما است که آنها را برای اطمینان از ایمنی و امنیت و رفاه جوامع اقلیت وجود دارد و همچنین محافظت از میراث فرهنگی خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>