امور خارجی وزیر S Jaishankar روز جمعه مطلع Rajya سبها که هند شده بود که تمام کشورهای همسایه از جمله پاکستان برای تخلیه مردم از coronavirus-آمار چین در شهر ووهان اما تنها مالدیو انتخاب را ارائه دهد.

“ما آماده شد را نه تنها ما بلکه کسانی که از تمام محله ما که را دوست داشت. این پیشنهاد که به همه همسایگان ما اما تنها هفت اتباع از مالدیو انتخاب به سود پیشنهاد” Jaishankar گفت: در Rajya سبها.

به عنوان بسیاری از 640 سرخپوستان و 7 Maldivians وارد شده بود در دهلی نو در هفته گذشته در دو هوایی ویژه هند پرواز از ووهان — یک شهرستان بیش از 11 میلیون نفر است که این کانون شیوع کروناویروس.

علاوه بر این Jaishankar اطلاع داد که مجلس سنا وجود دارد که حدود 80 دانش آموزان هندی که در حال حاضر هنوز هم در ووهان.

“ما تخمین می زنند وجود دارد که حدود 80 دانش آموزان هندی که در حال حاضر هنوز هم در ووهان. این شامل 10 دانش آموزان بود که به فرودگاه آمده بودند اما در حال اجرا یک تب بنابراین چینی اقتدار پس از غربالگری اجازه نمی دهد آنها را به هیئت مدیره پرواز,” او گفت:.

“70 از آنها تصمیم به ماندن در ووهان و تخلیه توسط دو پرواز. سفارت در تماس با همه دانش آموزان است و ما به طور منظم نظارت بر وضعیت خود را” وزیر گفت.

تا کنون پس از تخلیه چند پیام های تصویری را به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی که در آن دانش آموزان از پاکستان به دنبال هند برای کمک به پرواز در خارج از چین است.

در پاسخ به یک سوال در همان امور خارجی سخنگوی وزارت Raveesh کومار بود گفت: هند می تواند در نظر تخلیه اتباع پاکستانی از چین “اگر این وضعیت مطرح می شود” اما این “نه دریافت هر گونه درخواست در مورد آن از پاکستان دولت است.”

Coronavirus سرچشمه در چین در ماه دسامبر سال گذشته و پس از آن کشته 636 نفر در این کشور به تنهایی در حالی که موارد ثبت شده در چندین کشور در سراسر جهان از جمله هند است.

(داستان منتشر شده از یک سیم تغذیه بدون هر گونه تغییرات به این متن تنها تیتر تغییر کرده است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im