هند پیش بینی شده است به رکورد بیشترین تعداد تولد در 9 ماه پس از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر در ماه مارس با بیش از 20 میلیون نوزاد در انتظار به دنیا آمد در این کشور بین ماه های مارس و دسامبر با توجه به بالا سازمان ملل متحد بدن.

این صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) هشدار داد که مادران باردار و نوزادان متولد شده در طول بیماری همه گیر در سراسر جهان را تهدید می کردند تیره و تار سیستم های سلامت و اختلال در خدمات.

حدود 116 میلیون نوزاد متولد خواهد شد زیر سایه Covid-19 گیر یونیسف گفت: پیش از روز مادر مشاهده شده در مارس 10.

این نوزادان بینی به دنیا آمد تا 40 هفته پس از Covid-19 به رسمیت شناخته شده بود به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

بیشترین تعداد تولد در 9 ماه پس از همه گیر شد و اعلام کرد در حال انتظار برای رخ می دهد در هند که در آن 20.1 میلیون نوزاد در حال پیش بینی می شود متولد 11 مارس و دسامبر 16. کشورهای دیگر انتظار می رود با بیشترین تعداد تولد در این دوره چین (13.5 میلیون) نیجریه (6.4 میلیون) پاکستان (5 میلیون) و اندونزی (4 میلیون) آن را گفت.

“بسیاری از این کشورها بالاترين نرخ مرگ و مير نوزادان حتی قبل از همه گیر است و ممکن است دیدن این سطوح با افزایش Covid-19 شرایط” یونیسف گفت.

تخمین زده می شود که وجود خواهد داشت 24.1 میلیون تولد در هند برای ژانویه-دسامبر 2020 دوره است.

یونیسف هشدار داد که Covid-19 مهار اقدامات می تواند مختل کردن زندگی-صرفه جویی در خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل زایمان مراقبت قرار دادن میلیون ها نفر از مادران باردار و نوزادان خود را در معرض خطر است.

حتی ثروتمندتر از کشورهای متاثر از این بحران است. در ایالات متحده ششم بالاترین کشور در شرایط انتظار می رود تعدادی از, تولد بیش از 3.3 میلیون نوزاد در حال پیش بینی می شود متولد 11 مارس و دسامبر 16.

“جدید مادران و نوزادان خواهد بود استقبال خشن واقعیت” یونیسف گفت آنها عبارتند از جهانی مهار اقدامات مانند مستندات و منع رفت و آمد; مراکز درمانی ضعف با پاسخ تلاش; عرضه و کمبود تجهیزات و عدم کافی ماهر تولد خدمه به سلامت کارگران از جمله ماماها هستند مستقر در درمان Covid-19 بيمار.

“میلیون ها نفر از مادران در سراسر جهان سوار در سفر از والدین در جهان به عنوان آن بود. آنها در حال حاضر باید آماده برای آوردن یک زندگی را به جهان به عنوان آن را تبدیل به یک جهان که در آن مادران انتظار می ترسند برای رفتن به مراکز درمانی برای ترس از آلوده شدن و یا از دست رفته در اورژانس با توجه به تیره و تار و خدمات بهداشتی و مستندات,” مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو گفت.

“این سخت است تصور کنید چقدر coronavirus همه گیر است توزیع مجدد مادری” خوشامد گفت.

یونیسف گفت: آن تجزیه و تحلیل شد و بر اساس داده ها از جمعیت جهان چشم انداز 2019 سازمان ملل متحد جمعیت را بدست آورد.

به طور متوسط تمام مدت بارداری به طور معمول طول می کشد کامل 9 ماه یا 39 تا 40 هفته است. برای اهداف این برآورد تعداد تولد برای 40 هفته دوره در سال 2020 محاسبه شد. 40-هفته دوره از مارس 11 دسامبر 16 استفاده شده است در این برآورد بر اساس این که چه کسی مارس 11 ارزیابی که Covid-19 را می توان مشخص به عنوان یک بیماری همه گیر.

یونیسف هشدار داد که اگر چه شواهد نشان می دهد که مادران باردار نیست و بیشتر تحت تاثیر Covid-19 نسبت به دیگر کشورها نیاز به اطمینان حاصل شود آنها هنوز هم دسترسی به زایمان و تحویل و خدمات پس از تولد.

به طور مشابه نوزادان بیمار نیاز به خدمات اورژانس به عنوان آنها در معرض خطر مرگ است. جدید خانواده ها نیاز به حمایت برای شروع تغذیه با شیر مادر, و برای دریافت دارو واکسن و تغذیه به نگه داشتن نوزادان خود را سالم آن را گفت.

“این به خصوص تلخ است روز مادر به عنوان بسیاری از خانواده ها مجبور شده اند از هم جدا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را نیز یک بار برای وحدت یک زمان همه را با هم در همبستگی. ما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند مطمئن شوید که هر مادر باردار دریافت حمایت او نیاز به زایمان با خیال راحت در این ماه به” خوشامد گفت.

صدور فوری درخواست تجدید نظر به دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای صرفه جویی در زندگی می کند در ماه های آینده یونیسف گفت: باید تلاش ساخته شده است برای کمک به زنان باردار دریافت زایمان معاینات ماهر تحویل مراقبت های پس از زایمان مراقبت های خدمات و مراقبت های مربوط به Covid-19 به عنوان مورد نیاز است.

اطمینان از سلامت کارگران با ارائه لازم تجهیزات حفاظت شخصی و اولویت تست و واکسیناسیون یک بار Covid-19 واکسن در دسترس می شود به طوری که می تواند در ارائه مراقبت با کیفیت بالا برای تمام زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده در طول همه گیر آن گفت.

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این ویروس منتقل شده از مادر به نوزاد در طول بارداری و زایمان, UNICEF توصیه می شود همه زنان باردار به دنبال اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس.

از نزدیک نظارت خود را برای علائم Covid-19 و به دنبال مشاوره از نزدیکترین تعیین شده تسهیلات اگر آنها نگرانی و یا تجربه علائم. زنان باردار نیز باید همان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از COVID -19 عفونت به افراد دیگر: تمرین فیزیکی, فاصله, جلوگیری از فیزیکی تجمعات و استفاده از آنلاین خدمات بهداشتی و درمانی آن گفت.

یونیسف گفت: حتی قبل از Covid-19 pandemic حدود 2.8 میلیون نفر از زنان باردار و نوزادان درگذشت هر سال یا 1 هر 11 ثانیه بیشتر از علل قابل پیشگیری.

آژانس خواستار فوری سرمایه گذاری در سلامت کارگران با حق آموزش که در حال مجهز با داروهای مناسب برای اطمینان از هر مادر و نوزاد مراقبت برای امن جفت دست برای جلوگیری و درمان عوارض در دوران بارداری زايمان و تولد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im