هند و اتحادیه اروپا به تمرکز بر روی چند جانبه سفارش با ظهور قاطعانه چین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو

هند و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را به تمرکز بر روی تقویت multilateralism در طول اجلاس این هفته در میان عدم اطمینان ایجاد شده توسط Covid-19 همه گیر و ظهور یک چین قاطعانه مردم آشنا با تحولات روز یکشنبه گفت:.

15 هند و اتحادیه اروپا بود که به تعویق افتاد Coronavirus شیوع برگزار خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 15 ژوئیه. نشست مشترک خواهد بود-به ریاست نخست وزیر نارندرا رئیس شورای اروپا چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: هر دو طرف احساس نیاز به سرب در تقویت multilateralism و تعاونی روابط بین المللی در برابر پس زمینه از ما واگذاری آن نقش پیشرو در صحنه جهانی است.

“این است که ایجاد یک خلاء است که نیاز به وصل یا دیگری تهاجمی چین را تنها تر و قاطعانه” یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت. “کل سیستم چندجانبه تحت استرس و بسیاری از کارشناسان ابراز شک و تردید در مورد آینده نظام جهانی.”

در یک وبلاگ با عنوان “در جهان از اختلال, اروپا, نیاز همکاران” نوشته شده در جولای 10, اتحادیه اروپا و نماینده عالی سیاست خارجی جوزپ Borrell Fontelles اشاره کرد که چین تبدیل شده است به طور فزاینده ای قاطعانه در حالی که Covid-19 همه گیر شد و برای اولین بار اصلی بحران جهانی “که در آن ما در سرب” به عنوان دولت آمریکا است “عمدتا خارج از جهانی به منظور آن ساخته شده است”.

او در ادامه نوشت: از یک “بحران واقعی از multilateralism” با G7 و G20 بودن وجود ندارد و شورای امنیت سازمان ملل فلج شده است. وی افزود: “اروپا تا حدودی احساس تنهایی در تلاش برای نگه داشتن چند جانبه حلقه. برای مطمئن شوید که ما می دانیم که ما نیاز همکاران است.”

برخی از کارهای مقدماتی انجام شده در این زمینه و امور خارجی وزیر S Jaishankar پیوست او در اروپا و دیگر همکاران به صورت مجازی جلسه رسمی اتحاد برای Multilateralism در ژوئن 26, مردم گفت.

این داد راه اندازی شد توسط فرانسه و آلمان در مارس سال 2019 پس از آنها احساس نیاز به حفاظت از قوانین مبتنی بر چند جانبه به منظور اطمینان از ثبات بین المللی و به حل و فصل چالش های مشترک از طریق همکاری.

اتحاد ملاقات در ماه فوریه و مارس قبل از برگزاری مجازی وزرای خارجه در ژوئن 26. در حالی که شرکت در آن جلسه Jaishankar تصریح کرد هند تماس برای اصلاح multilateralism همراه با هدف اصلاح ساختارهای موجود به طوری که آنها همچنان به خدمت به جهان و حتی بیشتر در این پیچیده و نامشخص زمان.

Jaishankar همچنین با اشاره به دو جانبه حمله “ویروسی همه گیر و اطلاعات غلط رفتن ویروسی” و برجسته نیاز به تقویت رویکردهای علمی به تجزیه و تحلیل علل Covid-19 گیر ارزیابی همه جانبه سلامت, مکانیزم, و گام های مشخص برای مقابله با “infodemic” در زمینه بیانیه ای تصویب شده توسط بیش از 130 متحده و ناظران در Covid-19 در سازمان ملل متحد است.

اتحادیه اروپا در حال حاضر اظهار داشت که multilateralism با سازمان ملل متحد و سازمان تجارت جهانی (WTO) در هسته خود سنگ بنای گروه بندی خارجی و سیاست امنیتی. به عنوان بخشی از تلاش های خود برای تقویت multilateralism اتحادیه اروپا در نظر دارد تا در سه جبهه – رعایت هنجارهای بین المللی و موافقت نامه گسترش multilateralism به واقعیت های جهانی و اصلاح چند جانبه سازمان.

در اخیر نامه ای به نخست وزیر و رئیس کمیسیون اروپا von der Leyen پیشنهاد مشترک تعامل هند و اتحادیه اروپا به صورت موثر multilateralism و تعاونی با رویکرد بین المللی روابط خود را بر اساس ارزش های مشترک دموکراسی و کثرت گرایی.

مردم گفت: هند امیدوار است در جولای 15 اجلاس می تواند در چارچوب همکاری خود را برای حفظ multilateralism و ترویج گفت و گو و همکاری برای پرداختن به چالش های جهانی.

در امور خارجی وزارت زودتر گفت: این اجلاس بررسی خواهد شد هند-اتحادیه اروپا همکاری های سیاسی و امنیتی روابط تجاری و سرمایه گذاری و همکاری های اقتصادی. این اجلاس همچنین انتظار می رود به بحث در مورد تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت: این نشست فرصتی خواهد بود برای تقویت همکاری استراتژیک بین دو طرف و به بحث در مورد همکاری در آب و هوا و محیط زیست و اقتصاد دیجیتال و اتصال.

آخرین هند و اتحادیه اروپا برگزار شد در دهلی نو در ماه اکتبر 2017. اتحادیه اروپا هند بزرگترین شریک تجاری حسابداری برای تجارت کالا به ارزش 80 میلیارد یورو در سال 2019 یا 11.1% از مجموع هندی, تجارت, در تاریخ همتراز با ما و جلوتر از چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>