هند اعزام کشتی جنگی به ارائه کمک های انسان دوستانه به ماداگاسکار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک کشتی جنگی در روز پنج شنبه تحویل بیش از 600 تن برنج به ماداگاسکار به عنوان بخشی از امداد رسانی به قربانیان سیل در جزیره کشور است.

هند فرستاده Abhay Kumar تحویل برنج به ماداگاسکار وزیر خارجه Tehindrazanarivelo Djacoba Liva پس از فهم Shardul وارد بندر آنسیرانانا در مارس 10.

برنج توزیع خواهد شد در میان مردم تحت تاثیر طوفان دایان که آمار ماداگاسکار در ساحل در ماه ژانویه گفت: بیانیه رسمی است.

در ژانویه 30, یکی دیگر از هندی کشتی جنگی – INS Airavat – تحویل امداد مواد به ماداگاسکار. هند اولین کشوری بود که به ارائه کمک های زیر ویرانی های ناشی از طوفان دایان.

صحبت به مناسبت کومار گفت: برنج را به ماداگاسکار در یک کشتی جنگی شد, سریعترین راه تسکین می تواند تحویل به اقیانوس هند کشور است.

این دومین تحویل امداد مواد ماداگاسکار قربانیان سیل و بزرگترین کمک های انسان دوستانه تا کنون از هند است. این نیز بزرگترین بار از کمک های مواد تا کنون انجام شده توسط هر هندی کشتی جنگی سریع برای کمک.

Liva توصیف به عنوان کمک های تاریخی و گفت: آن را ثابت کرد “عالی رابطه” بین ماداگاسکار و هند است. در سخنان خود در بازدید از کتاب فهم Shardul او نوشت: “بسیار خوشحال به دیدار فهم Shardul و دیدار با خدمه آن. ممنون به دولت و مردم هند برای اهدای سخاوتمندانه خود را.”

او همچنین تشکر نخست Minsiter نارندرا خارجی وزیر امور S Jaishankar و وزیر دفاع Rajnath Singh در یک صدای جیر جیر.

فهم Shardul 125 متر طول کشتی جنگی با جابه جایی از 5600 تن است. این یک خدمه 320 افسران و ملوانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>