هند عبور 26k Covid-19 موارد با بزرگترین 1-بعد سنبله

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند شمارش از تایید بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد شات گذشته 26,000-علامت گذاری روز شنبه با بزرگترین تک-بعد سنبله در عفونت نمیتواند ماهاراشترا و گجرات که در آن شیوع دارد در حال رشد است در سرعت بسیار سریعتر اخیرا حتی به بقیه کشور نشان می دهد برخی از بهبود.

با توجه به HT تحلیل روزانه مورد جدید گزارش شده توسط کشورهای آخرین 5,000 گزارش شده بیش از چهار روز به روز طولانی تر از آن زمان به صورت سراسری عفونت به افزایش از 15,000 تا 20,000. ملی دو برابر شدن نرخ عفونت بود 9.1 روز مقامات فدرال و گفت: در روز شنبه. برای گجرات و مهاراشترا این تعداد 4.3 و 6.7 روز بود با توجه به HT و تحلیل اعداد گزارش شده توسط ایالات متحده.

این دو منطقه با هم اختصاص 1,067 از 1,834 موارد جدید در روز شنبه. ماهاراشترا به تنهایی گزارش 811 موارد جدید. دو دولت در پایتخت در حال سخت ترین ضربه: بمبئی وارد شده افزایش 602 عفونت و احمدآباد 182. در همه 824 نفر در حال حاضر از این بیماری فوت در سراسر کشور افزایش 46 پس از جمعه.

همچنین بخوانید: PM مودی به آدرس Mann Ki Baat در ساعت 11 صبح امروز تمرکز به احتمال زیاد در Covid-19 وضعیت

مقامات گفت: به طور کلی رشد در تعداد موارد در هند بوده است خطی در مقایسه با برخی کشورهای دیگر که در آن شده است نمایی. “این سخت است برای گفتن که آیا اوج خواهد رسید در ماه آینده و یا بعد از آن اما اگر شما نگاهی به این نمودار آن است که کاملا خطی. در صورت مثبت بودن رای شده است حدود 4.5% در سراسر بنابراین ما می توانید با خیال راحت می گویند که ما موفق به پهن کردن منحنی گفت:” دکتر Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و وزیر, وزارت بهداشت, تحقیقات.

مثبت رای اشاره به تعداد افرادی که تست مثبت در میان تمام افراد آزمایش در یک روز خاص. در حالی که مقامات و کارشناسان استدلال می کنند که این تعداد نشان می دهد هند شده تست به اندازه کافی تعداد کل آزمایشات انجام شده در سراسر کشور است که هنوز هم تنها 420 میلیون جمعیت.

“این ممکن است برای جلوگیری از یک بیماری عفونی اما آنچه مستند انجام داده است که تاخیر در گسترش و موفقیت پس گفت:” دکتر Jugal Kishore جامعه پزشکی متخصص Safadrjung بیمارستان, Delhi.

با توجه به ICMR داده بودند نزدیک به 40,000 آزمایشات انجام شده توسط دولت و همچنین آزمایشگاه خصوصی در سراسر کشور در روز جمعه.

همچنین بخوانید: مرد جان در منطقه خواسته است برای قدم زدن به بیرون از منطقه به طوری که او می تواند دستگیر

“این ظرفیت اگر ما کار در یک شیفت, اما آن را می تواند به انجام تقریبا دو برابر تعداد زیادی از آزمایشات است. ما به اندازه کافی تست کیت برای انجام آزمون به مدت حداقل هشت ماه و ICMR است که در فرآیند تهیه ، کاملا وجود دارد هیچ کمبود کیت و یا هر ماده دیگر در کشور که مانع تست. هر کسی که نیاز به تست در حال آزمایش است,” گفت: دکتر رامان R Gangakhedkar سر اپیدمیولوژی و بیماری مسری بخش ICMR.

با توجه به اطلاعات دولت 5,209 مردم از بهبود عفونت در نظر گرفتن هند را به طور کلی میزان بهبود به 20.88%. به عنوان در جمعه هند نرخ مرگ و میر در 3.1% که گفته شد پایین تر از آنچه دیده شده است در چندین کشور بزرگ. در آمریکا برای مثال آن است 5.6%.

در سرمایه های ملی که بيشترين تعداد موارد برای چند هفته که شیوع شروع ماه گذشته 111 موارد جدید تشخیص داده شد و یکی اضافی مرگ و میر گزارش شده است.

در ماهاراشترا 22 جدید میلادی به ثبت رسید در روز شنبه. در گجرات دو تیم تشکیل اتحادیه دولت رسیده احمدآباد و سورات که مشخص شد روز جمعه به عنوان به خصوص جدی نقاط داغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>