هند Coronavirus به روز رسانی آوریل 3: نظامی سلام Covid-19 قهرمانان; یوگی سرزنش Tablighi به صورت سنبله در موارد

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: مارس 3, 2020 2:35:11 pm

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus به عنوان ساخت و ساز مترو از سر گرفته و در پونا کارگران استراحت زیر یک درخت با ماسک بر روی صورت خود نزدیک سنگم پل در روز شنبه. (اکسپرس عکس/Ashish Kale)

Coronavirus هند به روز رسانی: این Covid-19 شمارش آرا در هند رشد شاخص به سمت 40,000 علامت در یکشنبه حتی به عنوان کشور آماده برای تمدید مستند برای بار دوم با تسهیلات قابل توجهی در سبز و نارنجی مناطق از دوشنبه. با توجه به آخرین آمار و ارقام ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان تعداد کل coronavirus موارد صعود به 39,980 با عنوان بسیاری از 1,301 مرگ و میر.

راه آهن را ‘Shramik ویژه’ قطار در ادامه به رشته کشتی مهاجران به مکان های مادری خود با مقامات حصول اطمینان از سخت اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک توسط مسافران است.

دنبال coronavirus هند زندگی می کنند به روز رسانی در اینجا

با توجه به وزارت بهداشت و درمان تعداد فعال Covid-19 مورد بود در 28,046 در حالی که 10,632 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار مهاجرت کرده. تعداد کل موارد شامل 111 خارجی. از 1,301 مرگ و میر, Maharashtra حساب برای حداکثر با 521 مرگ و میر به دنبال گجرات (262), Madhya Pradesh (151) راجستان (65) دهلی (64), Uttar Pradesh (43) و بنگال و آندرا پرادش در 33 هر.

نظامی سلام Covid-19 قهرمانان

هند نیروهای مسلح در روز یکشنبه برگزار شد flypasts, بازی های برگزار شده گروه های نظامی و باران گلبرگ های گل در بیمارستان در سراسر کشورهای درمان coronavirus به بیان قدردانی خود را به حرفه پزشکی و اعضای هیات مبارزه با این بیماری همه گیر.

هوایی ادای احترام شد شاهد در سرمایه های ملی به عنوان یک ناوگان جت های نظامی انجام شده دیدنی flypast به تمام کسانی که درگیر در coronavirus جنگ. این جت های نظامی از جمله سوخو-30 MKI MiG-29 و جگوار و پرواز بیش از Rajpath دهلی نو را centrepiece بلوار و سپس orbited در سراسر شهرستان برای حدود 30 دقیقه از 11 am. نخست وزیر حمل و نقل هواپیما C-130 نیز انجام شده جداگانه پرواز-گذشته پوشش دهلی نو و شورای ملی مقاومت منطقه است. هواپیما پرواز در ارتفاع تقریبی 500 متر تا 1000 متر نگهداری هوافضا ایمنی داشته باشید.

مشابه نمایش برگزار شد در شهرهای دیگر مانند Bhopal, حیدرآباد, چنای تریواندروم جیپور و ریپور توسط یک نیروی هوایی هند هلیکوپتر بود. دیگر شهرستانها نیز برنامه ریزی برای برگزاری همان طول روز است.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus گلبرگ گل باران از یک هلیکوپتر ارتش در احمدآباد در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس/جاوید رجا)

قطار ویژه حمل 1,150 مهاجران وارد Odisha

اول Shramik ویژه’ قطار به Odisha حمل در اطراف 1,150 کارگران مهاجر سرگردان در کرالا وارد Ganjam منطقه در روز یکشنبه خبر داد.

قطار را ترک کرده بود Ernakulam ایستگاه راه آهن در شب جمعه و وارد Jagannathpur ایستگاه راه آهن در Ganjam منطقه بود ، آن را بیشتر اقدام به خوردا جاده ایستگاه راه آهن که در آن آن را فسخ کرد. بیش از 500 مسافر از جمله زنان و کودکان را در در Jagannathpur در حالی که باقی مانده در خوردا جاده ها است.

مسافران برای اولین بار به نمایش در آمد و با صدور گواهینامه برای سفر قبل از سوار شدن به قطار در کرالا, مقامات گفت. کسانی که alighting در Jagannathpur ایستگاه راه آهن فرستاده بودند به خانه خود را در مناطق Kandhamal, Ganjam, Rayagada, Boudh, Nabarangpur و کرپوت آنها اضافه شده است.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus IAF دوش گلبرگ در پزشکان و کادر پزشکی از آقا Gangaram بیمارستان دهلی نو به عنوان یک شکرگزاری حرکت در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس/Abhinav Saha)

500 دانش آموزان رشته در کتا رسیدن به دهلی نو در 40 اتوبوس

بیش از 800 نفر از دانشجويان رشته در کوتا برای بیش از یک ماه سوار 40 اتوبوس به بازگشت به خانه به دهلی نو در روز شنبه. دهلی وزیر حمل و نقل کایلاش Gahlot گفت: دانش آموزان می توان به خانه های خود را از Kashmere دروازه ISBT پس از غربالگری و آزمایشات است.

“در مجموع 480 دانش آموزان آورده شده است از کتا. همه دانش آموزان در حال گزارش خوب” گفت: راجیو سینگ ADM (مرکزی) گره افسر برای تخلیه برداری از دولت دهلی نو.

به دانش آموزان آماده شدن برای رقابتی پزشکی و مهندسی آزمون رشته در کتا به صورت هفته در میان خاموش و درخواست های ساخته شده توسط پدر و مادر خود را به دولت دهلی نو به آنها را به عقب.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus دانش آموزانی که در رشته کوتا در راجستان رسیده Kashmere دروازه ISBT در دهلی نو در صبح روز یکشنبه. (اکسپرس عکس/Gajendra Yadav)

یوگی Adityanath سرزنش Tablighi Jamaat اعضا برای گسترش Covid-19

برگزاری Tablighi Jamaat مسئول گسترش ویروس, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گفت که با یک ویروس آلوده جرم نیست اما به پنهان کردن آن است که قطعا یکی.

صحبت کردن در یک برنامه از یک کانال خبری Adityanath گفت: “نقش Tablighi Jamaat شد اکثر زمینه صادر کند. برای دریافت یک بیماری است جرم نیست اما برای مخفی کردن یک بیماری است عفونی است که قطعا یک جنایت است. و این جنایت انجام شده توسط کسانی که در ارتباط با Tablighi Jamaat.”

اطمینان دقیق اقدام علیه جماعت اعضای Adityanath گفت: “در اوتار پرادش و مکان های دیگر که در آن گسترش coronavirus شده است دیده می شود Tablighi Jamaat است که در پشت آن است. تا به حال آنها و نه بیماری و رفت و مورد مانند حامل آن پس شاید ما را کنترل شیوع کروناویروس تا حد زیادی” او گفت:.

یک Tablighi Jamaat جماعت برگزار شد و در ماه مارس در دهلی Nizamuddin منطقه به طور قابل توجهی منجر به دو برابر شدن Covid-19 نفر در سراسر کشور است.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus رشته کارگران مهاجر صبر خارج Corporator در Wanawadi به درخواست برای حمل و نقل تصویب به بازگشت به مکان های مادری خود خارج ماهاراشترا. (اکسپرس عکس/Ashish Kale)

زمان Covid-19 وضعیت مانند آزمون مسابقه خطرناک در چوگان: Sourav Ganguly

BCCI جمهور Sourav Ganguly برابر بی سابقه coronavirus بحران به بازی در یک مسابقه تست در یک خطرناک جدا.

“این وضعیت یک مسابقه تست بسیار خطرناک جدا. توپ seaming و چرخش به عنوان به خوبی به رودخانه دارای حاشیه های بسیار کمی از خطا” Ganguly گفت: در حالی که صحبت کردن در ‘100 100 ساعت ستاره’ ابتکار آغاز شده توسط تب شبکه. “پس از ضربه به نمره اجرا می شود و خود را نگه دارید در حلقه امن با این حاشیه خطا و پیروزی در این مسابقه تست,” او اضافه شده است.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus ادای احترام توسط جنوب فرماندهی نیروی دریایی در Kochin. (اکسپرس عکس/Nitin RK)

ماهیندرا تعطیلات به بازگشایی تفریحی در نزدیکی مترو شهرستانها

ماهیندرا تعطیلات و استراحتگاه هند با مسئولیت محدود در حال برنامه ریزی برای بازگشایی تفریحی که در drivable فاصله از مترو شهرستانها پس از مستند برداشته است این شرکت در سفر روز یکشنبه گفت:. این شرکت در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات در استراحتگاه آن در انطباق با بخشنامه دولت.

“در باشگاه ماهیندرا ما بیش از 255,000 عضو خانواده و هنگامی که محدودیت های مسافرتی آرام هستند و دولت مرزهای باز و مردم احساس می کنید به اندازه کافی راحت به سفر دوباره ما انتظار داریم اعضای ما و خانواده خود را برای شروع سفر به ما استراحتگاه در وسایل نقلیه خود را از آنجا که ما در drivable فاصله از شهرهای بزرگ” MD و مدیر عامل شرکت Kavinder سینگ گفت PTI.

این شرکت در حال آماده سازی خود برای این کار را با قرار دادن در جای ایمنی لازم مربوط به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد. آن را اطمینان از بالاترین سطح استانداردهای بهداشت (بیمارستان درجه) برای رسیدن به یک بازگشت سریع به حالت عادی,” او اضافه شده است.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus مایع در جریان فرایند در دهلی Lajpat Nagar هستند در روز شنبه. (اکسپرس عکس/Tashi Tobgyal)

J&K chalks برنامه ریزی برای فاز-عاقلانه بازگشت از رشته مردم

در جامو و کشمیر دولت chalked از یک طرح برای فاز-عاقلانه بازگشت ساکنان قلمرو اتحادیه از جمله دانش آموزان و کارگران مهاجر سرگردان در نقاط مختلف کشور است. تمام عودت خواهد شد تحت غربالگری پس از ورود دولت اضافه شده است.

علاوه بر این, آن همچنین اعلام کرد 21-بعد نهادی قرنطینه در Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر در کتهوا منطقه برای همه کسانی که می رسند بدون اجازه قبلی از دولت.

coronavirus, coronavirus latest news in india, india coronavirus news, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus news, tamil nadu coronavirus مردم محلی قرار داده تا موانع برای محدود کردن ورود به Subarna پتن محل در باراسات, North 24 Parganas, West Bengal در روز شنبه. (اکسپرس عکس/Partha پل)

کارناتاکا اعلام سه روز سفر رایگان در اتوبوس برای کارگران مهاجر در دولت

در یک تسکین برای هزاران نفر از کارگران مهاجر در کارناتاکا اشتیاق به سفر به مکان های مادری خود در دولت در میان coronavirus مستند BS Yediyurappa دولت روز شنبه اعلام کرد سفر رایگان در دولتی اتوبوس برای سه روز آینده.

“کارگران فقیر و دستمزد کارگران شده اند مجاز به سفر در KSRTC اتوبوس رایگان از مراکز ولسوالی ها و شهر بنگالور به زادگاه خود در کارناتاکا به مدت سه روز از امروز (یکشنبه)” یک بیانیه از کارناتاکا رئیس دفتر وزیر (CMO) بخوانید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر