هند, چین, نظامی ایران شروع به بحث در مورد مرز ایستادگی کردن در Ladakh

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هندی و چینی پارسیان فرماندهان در روز سه شنبه آغاز شده و یک جلسه در Ladakh را Chushulto سعی کنید به حل و فصل جاری اختلاف بیش چینی تجاوز در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی در منطقه منجر خواهد شد و دو طرف خود را در سومین تلاش دو کشور برای خنثی کردن تنش در طول رقابت مرز.

در این جلسه سمت هند می تواند دوباره تقاضای عقب نشینی از نیروهای نظامی از چندین درگیری و همچنین ترمیم status quo ante در منطقه استراتژیک انگشت, منطقه Gogra پست-چشمه های آب گرم و Galwan دره.

Lt Gen سینگ و عمده Gen لیو است برای اولین بار ملاقات در ژوئن 6 و سپس دوباره در 22 ژوئن در Moldo بر طرف چینی لاک پس از مرز تنش فوران بین دو کشور در ماه مه.

جلسه دوم برگزار شد و فقط یک هفته بعد از 15 ژوئن خشونت چهره بین سربازان ارتش هند و چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) در شرق لاداخ را Galwan دره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>