هند بوکسورهای دست بالا مربی در المپیک سال

زمانی که سوئد آرماند Duplantis شکست پرش با نیزه رکورد پاکسازی 6.17 متر در هفته گذشته یک عضو مهم از کارکنان پشتیبانی به حال یک لینک با ورزش, داشتن, کمک, هندی, بوکسورهای تولید بالا در اجرای برنامه در زمان های اخیر.

ریکارد نیلسون مشهور قدرت و تهویه متخصص شاغل در سوئد و کمیته المپیک برای یک دهه کار کرده است با Duplantis و دیگر نخبگان سوئدی ورزشکاران است. او طناب در هند مردان و زنان بوکس تیم و نقش کلیدی در بهبود عملکرد خود را. نیلسون پنج بازدیدکننده داشته است به هند در سراسر 70 روز در سال گذشته تخمگذاری یک برنامه برای کشور نخبگان بوکسورهای نیز به عنوان مربیان.

خدمات خود را دنبال شد به طور منظم توسط فدراسیون بوکس از هند (BFI) در المپیک سال و قطع شد به عنوان او در دسترس نیست ، این BFI پیشنهاد کرده بود به ورزش اقتدار هند (SAI) است که آن را می خواستم نیلسون برای بخش دیگری-زمان تصدی (90 روز) قبل از توکیو بازی ها, اما درخواست پایین تبدیل شده بود. آن است که آموخته سای را در نظر نمی نیلسون به عنوان او است مشغول به سوئدی کمیته المپیک است و نه در دسترس تمام وقت مورد نیاز برای قدرت و تهویه مربیان است.

در طول ماموریت المپیک همراه (MOC) جلسه در ماه دسامبر آن احساس “برآورد هزینه استخدام ریکارد در 500 دلار در هر روز (R50,000 تقریبا) بود و در سمت بالاتر.”

این آموخته شده اند که به آن اشاره شد در MOC جلسه چگونه دیگر فدراسیونها باید در استخدام قدرت و تهویه کارشناسان در هزینه کمتر. آن پیشنهاد شد برنامه ریزی باید انجام شود برای خدمت به یک هدف دراز مدت و تمام وقت قدرت و مطبوع استخدام مربی برای بوکسورهای.

“ما را دوست دارند ریکارد به ادامه تا توکیو بازی های المپیک پس از او با تیم قبل از. اما او در دسترس نیست تمام وقت به عنوان سای نیاز” یک BFI رسمی گفت.

BFI است پس توصیه می شود Daniel, Jefferson, قدرت و تهویه متخصص از اسکاتلند در حقوق و دستمزد ماهانه از $5,000. نام او در عین حال پاک می شود. “ما در حال حاضر نگه داشتن او بر اساس یک دراز مدت. ما هنوز در انتظار ترخیص کالا از گمرک. زودتر آن را انجام می شود بهتر است برای این تیم آن را به عنوان یک المپیک سال” رسمی اضافه شده است.

یک سای رسمی گفت: جفرسون نام شده است “توصیه می شود به مربی خارجی انتخاب کمیته.”

هنگامی که تماس های هندی, تیم بوکس را بالا عملکرد مدیر سانتیاگو Nieva گفت: تیم بودند پس از رژیم ریکارد بود در محل قرار داده.

“ما بسیار خدا را شکر به سای برای آوردن ریکارد به هند و او مجموعه ای از برنامه برای ما که ما زیر است. برای برخی از این دلیل او ادامه نمی شوم اما او در حال حاضر به ما کمک کرد به شکل یک پایه خوب تا آنجا که قدرت و تهویه نگران است,” او گفت:.

هندی مردان تیم تا به حال یک اجرای موفق سال گذشته. تیم مردان موفق به کسب یک نقره و مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان در حالی که زنان بازگشت و با چهار مدال.

نیلسون سابق سوئد المپیک وزنه بردار بوده و قدرت و تهویه متخصص در سطح نخبگان برای 30 سال است. او کمک کرده است تا این کشور دو و میدانی ورزشکاران رسیدن به موفقیت علاوه بر کار با چندین قهرمانان اسکی و هاکی و فوتبال تیم های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر