هند ممنوعیت Infinite دیگر برنامه های چینی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت اتحادیه اعلام کرد روز دوشنبه ممنوعیت 59 عمدتا چینی, تلفن همراه برنامه های کاربردی مانند Infinite, UC Browser و WeChat با استناد به نگرانی های که این ها ‘مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی’.

این حرکت پس از هفته ها بحث و گفتگو در درون دولت آغاز شد که قبل از مرز اختلاف با چین بالا گرفت تا در اوایل این ماه بود اما تسریع در پیامد مرگبار ژوئن 15 رویارویی در Galwan دره مقامات آگاه از این بحث گفت: HT به شرط ناشناس ماندن.

مقامات ذکر شده در بالا گفت: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گسترده حمایت خود را به حرکت می کند برای جلوگیری از برنامه های کاربردی و امضا کردن در یک توصیه شده توسط اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla در روز شنبه قبل از سفارش به طور رسمی صادر شده توسط این وزارت طبق پروتکل.

HT گزارش در مورد این بحث و احتمال ممنوعیت در ژوئن 17.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط آن وزارت, وزارت, امور خانه, هندی, Cyber Crime مرکز هماهنگی و بسیاری از شهروندان خواسته بود برای “مسدود کردن این برنامه های مخرب”.

این نگرانی به ویژه در مورد این برنامه jeopardising اطلاعات از کاربران است. 59 برنامه های گزارش شده بود برای “نشت اطلاعات” به گفته این مقام وزارت که خواسته نمی شود به نام.

“همه این برنامه ها شده اند گزارش شده است که نشت اطلاعات. خود را malpractices نیز به طور خاص توسط کارشناسان. آنها گفته شده به محل داده ها, انتقال فایل به سرور در چین است. علاوه بر زیبایی برنامه های مانند زیبایی به همراه و دوربین عکاسی از خود همچنین گزارش شده است به عنوان یک تهدید به عنوان آنها حاوی محتوای مستهجن” این فرد گفت.

“اگر چه بسیاری از این برنامه ها از هر دو منبع چینی یا کنترل شده توسط شرکت های چینی وجود دارد که دیگران بر اساس از سنگاپور و هنگ کنگ” رسمی اضافه شده است.

در هفته گذشته, امنیت, محققان کشف ویدئو های Infinite بود که در میان برنامه های مختلفی است که می تواند نامشروع دسترسی به هر گونه اطلاعات یک کاربر آیفون را کپی. Infinite اذعان کرد مسئله و گفت که به دلیل معیوب جزء در برنامه است که آنها را با عجله تعمیر.

سازمان های اطلاعاتی شده اند هل دادن محدودیت در چنین برنامه های کاربردی موبایل در زمینه های است که آنها طراحی شده برای استخراج داده ها و پارک آنها در خارج از کشور که در آن آنها استفاده می شود می تواند به مزاحم شدن به حریم خصوصی شهروندان است.

چنین نگرانی هایی بودند که به اشاره در این وزارتخانه در بیانیه ای در روز دوشنبه. “وزارت فناوری اطلاعات دریافت کرده است بسیاری از شکایت از منابع مختلف از جمله چندین گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند”.

“تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری” آن اضافه شده است.

وزارت گفت که با استفاده از قدرت خود را در بخش 69A از فناوری اطلاعات اقدام به اعلام ممنوعیت.

در میان 59 برنامه بعضی ها که محبوب استفاده می شود. Infinite با توجه به بلومبرگ داده بود نزدیک به 200 میلیون کاربر در هند به عنوان از ژانویه این سال است. دیگران مانند CamScanner و Uffin محبوب هستند ابزار استفاده شده توسط مردم را به رقمی و تبادل اطلاعات است.

شرکت های چینی شده اند مظنون به ساختمان پشتی در سخت افزار و نرم افزار یک نگرانی بیشتر برجسته ذکر شده توسط چندین کشور که در آن مقامات شده اند با احتیاط از استقرار چینی ساخته شده 5G تجهیزات شبکه.

رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: اخیرا چین-ارتباط شرکت های عمل به عنوان یک بازوی پکن حزب کمونیست و تلاش برای “کنترل افکار” برای خدمت به منافع.

به گفته کارشناسان بیشتر وضوح در ممنوعیت بستگی دارد منظور دقیق صادر شده است. “در ابتدا دولت باید نظم عمومی” گفت: Ramanjit سینگ Chima, وکیل و آسیا و اقیانوسیه سیاست مدیر در دسترسی به شرکت بین المللی حقوق دیجیتال ، “این است که آزادی مطبوعات را ندارد ذکر است که منظور این است که به سمت کارگردانی است که ارائه دهندگان برنامه و یا برنامه فروشگاه ها و یا ارائه دهندگان خدمات اینترنت که باید برای اجرای این ممنوعیت است.”

چیمه اضافه شده است که در زیر بخش 69 قانون این وزارت در گذشته نگه داشته و چنین سفارش محرمانه حتی اگر آن را خلاف قانون اساسی است به انجام این کار.

“بزرگتر سوال است که آن را مشروع و قانونی به موضوع یک پتو ممنوعیت کل خدمات. دادگاه بین المللی رد شده است نامتناسب محدودیت بر آزادی بیان شما می توانید محدود کردن محتوا اما آن را باید در یک متناسب باشد.”

“در انجام این دولت نیز مسدود مشروع ادارات دولتی و رسانه ها که حضور قابل توجهی در برخی از این برنامه ها است. آن می رود در برابر هند اخلاق و آزادی بیان” او گفت:.

متعددی وجود دارد که سازمان های دولتی از جمله MyGov و مطبوعات اداره اطلاعات که باید حساب Infinite و این در حال حاضر خواهد شد حذف شده و به گفته یک مقام دولتی که خواست و نه توان نام برد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>