هند در سازمان ملل متحد می پرسد پاکستان رهبری برای جلوگیری از ترور, بودجه, برچیدن اردوگاه های نظامی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: توافق هسته ای | ژنو | به روز رسانی: 28 فوریه سال 2020 6:46:10 pm

J-K: Two terrorists killed in Awantipora encounter به پاکستان 10-نقطه توصیه لیست هندی دیپلمات خواسته آن را به توقف ترور بودجه و برچیدن اردوگاه های تروریستی فعال در این کشور و مناطق تحت کنترل آن است. (بازنمودی)

هند در روز جمعه توصیه پاکستان رهبری برای جلوگیری از ترور بودجه و برچیدن اردوگاه های تروریستی عامل از آن خاک و سرزمین های تحت کنترل خود را در حالی که decrying اسلام آباد تلاش برای از خط خارج تحولات مثبت در جامو و کشمیر.

هند در بیانیه آمد و یک هفته پس از جهانی ترور تامین مالی ناظر Financial Action Task Force (FATF) در پاریس تصمیم گرفت برای حفظ پاکستان در آن “لیست خاکستری” و هشدار داد این کشور از استرن عمل اگر نتواند به تعقیب و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که در ترور بودجه ناشی از صلاحیت آن است.

ورزش حق پاسخ پس از پاکستان نگرانی حقوق بشر در جامو و کشمیر در 43 جلسه شورای حقوق بشر در اینجا برای اولین بار در هند ماموریت دائمی Vimarsh آریایی گفت که جامعه بین المللی نمی تواند گمراه پاکستان واکنش های هیستریک در تمام جهانی انجمن به بدگویی هند است.

“وضعیت در جامو و کشمیر است که به سرعت بازگشت به حالت عادی با وجود جدی تلاش های پاکستان برای از خط خارج تحولات مثبت از طریق آن فعال حمایت از گروه های تروریستی و مرتبط با نهادهای” آریایی گفت.

به پاکستان 10-نقطه توصیه لیست هندی دیپلمات خواسته آن را به توقف ترور بودجه و برچیدن اردوگاه های تروریستی فعال در این کشور و مناطق تحت کنترل آن است.

“توقف حمایت عمومی و حمایت از تروریست ها در پاکستان رهبری در بالاترین سطح پایان غیر قانونی و اجباری شغل و معکوس کردن تغییرات جمعیتی در پاکستان تحت اشغال جامو و کشمیر و اصلاحات ساختاری به منظور توسعه یک صورت ظاهر از دموکراسی در پاکستان,” او گفت:.

برجسته اسفبار اقلیت در اکثریت مسلمان پاکستان آریایی خواسته پاکستان رهبری برای پایان دادن به آزار و اذیت و اعدام اقلیت ها از طریق سوء استفاده از قانون توهین به مقدسات, پایان تبدیل مجبور و ازدواج از زنان و دختران از هندو و سیک و مسیحی ادیان و جلوگیری از آزار و اذیت مذهبی علیه شیعیان و Ahmadiyas, استان اسماعیلیه و هزاره ها.

“قانون توهین به مقدسات در برابر زرق و برق بی بی, آزار و اذیت Abdul Shakoor یک Ahmadiya, Jagjit Kaur, جزئی سیک دختر در معرض آدم ربایی و ازدواج اجباری هستند هنجارهای روز برای اقلیت ها در پاکستان,” او گفت:.

او همچنین متهم به پاکستان از استخدام کودکان برای فعالیت های تروریستی از جمله بمب گذاری انتحاری در کشورهای دیگر.

“توقف کشتار و هدف قرار دادن مخالفان سیاسی و انتقاد مشروع در سند بلوچستان و خیبر پختونخوا و جلوگیری از اجرا ناپدید شدن و قتل های فراقضایی از روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر توسط آن سازمان های امنیتی” هند دیپلمات است.

صحبت در مورد وضعیت دموکراسی در هند و پاکستان آریایی گفت که جهان می داند در مورد دلتنگ حقوق بشر سوابق پاکستان و یک کنترل نمی تواند پنهان کردن آن همه در حالی که هند در زمان آزمایش نهادهای دموکراتیک قوی هستند و کافی به اندازه کافی برای مقابله با هر گونه چالش از جمله کسانی که تحریک از خارج به منظور حفاظت از منافع همه شهروندان از جمله اقلیتهای.

در واکنش به این سازمان همکاری اسلامی است بیانیه ای در کشمیر مسئله او گفت که این گروه هیچ منبع مر به اظهار نظر در امور داخلی هند است.

“جامو و کشمیر بود و باید برای همیشه باقی می ماند بخشی جدایی ناپذیر از هند داشتند.”

با اشاره به بلژیک دیدگاهها ملی ثبت نام از شهروندان (NRC), آریان گفت: “به عنوان یک شریک نزدیک از هندوستان, ما آرزو بلژیک می تواند به بررسی موقعیت واقعی را با ما قبل از آمدن به هر گونه نتیجه گیری در مورد این مسئله”.

“ما نخست وزیر (Narendra Modi) به وضوح گفت که هیچ بحث های صورت گرفته در NRC در هر نقطه به جز موارد زیر دادگاه عالی دستورات در آسام” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>